POSLECHNĚTE SI: Pierre Bouvier hostoval na nové písni ‚Nicotina‘ italského zpěváka GionnyScandal

Jedním ze způsobů, jakým se Pierre Bouvier snažil během pandemie zabavit, bylo zapojování se do několika hudebních projektů mimo Simple Plan, díky čemuž měl možnost pomoci jak novým, tak i již etablovaným umělcům pozvednout kvality jejich nových hudebních počinů. Jedním z těchto umělců byl i 29letý italský zpěvák/rapper GionnyScandal, který se v Itálii proslavil již v roce 2011 svým prvním albem, které se okamžitě dostalo do TOP 10 nejprodávanějších alb na iTunes v Itálii.

GionnyScandal byl tím, kdo kontaktoval Pierra jako prvního, a to skrze Instagram, s velmi malou nadějí, že bude jeho zpráva vůbec přečtena. K jeho překvapení si však Pierre nejen jeho zprávu přečetl, také mu odpověděl a spolupráce mezi těmito dvěma umělci mohla začít. Pierre se s GionnyScandalem sešel přes videochat a společně vytvořili refrén k písni ‚Nicotina‘, na které si Pierre také zazpíval.

Přečtěte si, co GionnyScandal o této spolupráci s jedním ze svých nejoblíbenějších umělců, řekl:

„Mám jeho plakát ve své ložnici a říkal jsem si, že abych tomuto projektu dodal kredibilitu, musím se spolehnout na někoho, kdo je jedním z nejlepších příkladů tohoto žánru – a za zkoušku nic nedáte. Takže jsem se vyhnul byrokracii toho, že bych šel přes svou nahrávací společnost a kontaktoval jsem Pierra napřímo skrze Instagram. Do zprávy jsem mu napsal, že bych s ním chtěl něco složit. Poté, co už jsem skoro ztratil jakoukoliv naději, jsem od něj po dvaceti dnech obdržel zprávu, ve které stálo prostě a jednoduše: ‘Ano, pojďme na to.’ Okamžitě jsem začal každému, koho znám volat, jako kdybych zrovna vyhrál v loterii! Poslal jsem mu to, co jsem zatím měl hotové a Pierre mi odpověděl po dalších 15 dnech, dal mi své telefonní číslo a přes videochat jsme společně vytvořili refrén k písni Nicotina. Dostalo mě, jak skromný člověk to je, což je pro mě velký paradox. Později mi přes Whatsapp poděkoval, že mohl být součástí mé desky. To pro mě byl obrovský šok, protože pro mě to bylo naprosto obráceně. Myslím si, že si ten screenshot z Whatsappu vytisknu, zarámuju a pověsím na zeď.”

– GionnyScandal [zdroj] –

Píseň ‚Nicotina‘ (feat. Pierre Bouvier) je šestou písní na novém albu GionnnyScandala „Anti“, které vyšlo právě včera, 7. května 2021. Poslechntěte si celou píseň zde a dejte nám vědět, co na ni říkáte: