Původní demo nahrávka Reset se dočká znovuvydání na remasterovaném CD!

Reset – punk rocková kapela, kterou v 90. letech založili Pierre s Chuckem, a ve které si také na krátkou dobu zahrál i David, než také přeběhl k Simple Plan – letos na jaře vydá speciální (nové) album! Díky našemu čtenáři Anthonymu se k nám dostala informace, že původní demo nahrávky, které byly vydány na dvou MC kazetách pod názvem ‚Concerned.‘ (1995) byly nyní remasterovány a 2. března 2019 budou opětovně vydány na CD!

Jediným rozdílem mezi výše zmíněnými dvěma verzemi původních ‚Concerned.‘ kazet bylo nahrazení písně ‚Go Away‘ písní ‚American Way‘. Na novém vydání alba budou obsaženy obě tyto písně, díky čemuž se bude jednat o clekem 5-písňový tracklist. Ten bude vypadat takto:

1. Concern
2. Wagon
3. T.K.O.
4. Go Away
5. American Way

Pokud máte zájem doplnit svoji sbírku diskografie Simple Plan, již nyní si můžete za pouchých 10 dolarů předobjednat toto album na stránkách People Of Punk Rock Records.

Do vydání ještě času dost – a proto se můžete do té doby těšit alespoň z první ukázky bookletu tohoto alba, které obsahuje i několik starých fotografií Chucka a Pierra. Najdete je v naší galerii.