Rekapitulace UK turné Simple Plan: kapela plánuje návrat do Evropy letos na podzim!

Týden utekl jako voda a členové Simple Plan již stihli sbalit si svých pět švestek a odletět zpátky za velkou louži, po jejich turné po Velké Británii s Bowling For Soup, během kterého navštívili Glasgow, Birmingham, Manchester, Newcastle, Londýn a Brighton.

Toto téměř kompletně vyprodané turné (jediným nevyprodaným koncertem byl Brighton), zvané ‚Together Again: You’re Welcome‘ přivedlo zpět dohromady staré přátele: Bowling For Soup a Simple Plan na jejich první společné turné po celých 16 letech. Výsledkem tohoto spojení byly noci plné těch největších hitů obou kapel a tisícovky šťastných fanoušků.

V průběhu turné nezaznamenal setlist Simple Plan příliš mnoho změn – na všech koncertech kluci odehráli stejný setlist – pouze v Manchester podle všeho Pierreodehrál krátký sover ‚Wonderwall‘ od Oasis. Setlist byl samozřejmě mnohem kratší než normální headlinové setlisty SP, a to z toho důvodu, že na tomto turné byli po dlouhé době oni předkapelou:

1. I’d Do Anything
2. Jump
3. Welcome To My Life
4. Shut Up!
5. Boom!
6. Addicted
7. What’s New Scooby Doo?
8. Summer Paradise
9. Where I Belong
10. I’m Just A Kid
11. Perfect

Asi nezajímavější informací pro všechny z vás, je však to, že jsme se díky naší návštěvě londýnského koncertu Simple Plan přímo z úst Pierra, který tuto informaci sdělil v průběhu koncertu, dozvěděli, že se kapela plánuje vrátit do Evropy na headlinové turné do konce tohoto roku, pravděpodobně na podzim. Na konkrétní data si však budeme muset ještě chvíli počkat.

Do té doby se alespoň můžete podívat, jak to na tomto turné vypadalo, prostřednictvím prvních fotografií ze společného turné Simple Plan a Bowling For Soup:

GLASGOW | NEWCASTLE | BIRMINGHAM | MANCHESTER | LONDON | BRIGHTON