Role Model Clothing je navždy zpátky s kompletní novou kolekcí!

APRÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍL!

Chvíle, na kterou jsme všichni čekali již od roku 2010, kdy byla produkce Patrickovy, Pierrovy a Chuckovy značky oblečení Role Model Clothing pozastavena, je konečně tady! Poté, co nás kluci navnadili dvěma novými designy v rámci merche na No Pads, No Helmets… Just Balls turné před několika týdny, tito tři podnikatelé nyní potvrdili, že Role Model Clothing je opět zpátky v plné síle – s kompletní novou kolekcí oblečení a dalších doplňků navržených přímo nimi!

V oficiální tiskové zprávě se Chuck vyjádřil, že vrátit Role Model zpátky do hry v roce 2017 byl jejich plán celou dobu:

Byl to skvělý způsob jak dotáhnout výročí našeho prvního alba No Pads, No Helmets… Just Balls do finále – koneckonců Role Model bylo velmi významné pro toto období a hodně lidí se od té doby stalo fanoušky této značky oblečení. V roce 2010 jsme naoko zastavili produkci Role Model, ale ve skutečnosti šlo o to, že jsme chtěli nabudit fanoušky, aby byli o to více nadšení z toho, že se značka vrátí ve chvíli, kdy naše první album oslaví 15. výročí. Plánovali jsme to celé roky! A jsme nadšení z toho, že už to tu konečně je!“

– Chuck Comeau –

APRÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍL!

Od dnešního dne navíc, jak již nenápadně v průběhu posledních týdnů na sociálních sítích předesílal, se Patrick oficiálně vrátí na turné, kde bude prodávat celou novou kolekci Role Model, a to po boku Sima, který i nadále zůstává hlavním merch guyem Simple Plan.

A co víc – poprvé v historii i zbytek kapely a crew „souhlasili“ s nošením této značky, aby pomohli s její propagací. Danny Vance, tour manažer Simple Plan řekl:

Děláme cokoliv, co nám Chuck nařídí. To on je šéf. Takže.. teď musíme všichni nosit Role Model trička, ať už jsme kdekoliv – v tourbuse, v zákulisí… dokonce i když si chceme jen zajít na pivo. Lidi se po nás začínají divně dívat. Ale já tyhle kluky miluju, takže nic proti. Udělal bych pro ně cokoliv.“

– Danny Vance –

(Tour manažer Simple Plan)

Níže již naleznete ukázku několika nových produktů Role Model, které jsou nyní dostupné – kromě triček naleznete v e-shopu i zajímavé doplňky jako klapky na uši se zabudovanými sluchátky (k ochraně vašich uší před mrazem, zatímco i nadále můžete bez problémů poslouchat muziku) a také opět moderní chokery! Jak si můžete všimnout, RM předměty nyní modelují výhradně jen Patrick Langlois a Chady Awad. Volba učinit právě tyto dva hlavními modely Role Model Clothing byla založena na nedávné studii, ve které bylo zjištěno, že se fanoušci Simple Plan nejčastěji zamilovávají právě do těchto dvou „šestých členů SP“, a to mnohem více, než do skutečných členů kapely.

APRÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍL!

Podle informací na nových webových stránkách Role Model byla nová kolekce navržena tak, aby korespondovala se současnými módními potřebami všech tří zakladatelů pro rok 2017. Říká se navíc, že kluci plánují mnoho dalších zajímavostí do následující kolekce [tu můžeme očekávat již na podzim 2017]! Pierre chce například představit pánská tílka odhalující boky těla, které si byl do teď nucen vyrábět sám za pomoci nůžek a starých triček Role Model pro potřeby svého vzezření během přídavků na NPNHJB turné. Patrick naopak plánuje začít vyrábět daleko noblesnější kusy oblečení, jako obleky či hedvábné noční košile.

Kromě stánku s merchem si budete moci zakoupit novou kolekci Role Model online na oficiálních stránkách, kde naleznete k nahlédnutí celou novou kolekci Role Model Clothing. Prohlédněte si ji zde!

APRÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍL!