Rozhovor se Simple Plan z natáčení ‚Summertime Dropouts‘ & nové info o jejich filmové roli!

Když byli Simple Plan tuto středu v malém minessotském městě Owatonna, místní server Music In Minnesota se k nim připojil během natáčení jejich krátké filmové role v „pop-punkovém muzikálu“ Summertime Dropouts (o kterém jste se mohli u nás dočíst již dříve) a také s nimi získali možnost natočit krátký rozhovor.

Ale ještě než se dostaneme k samotnému rozhovoru, pojďme se podívat na krátkou rekapitulaci nových informací, které jsme o zapojení Simple Plan do tohoto filmu od našeho posledního článku zjistili:

  1. Simple Plan ve filmu neodehrají vystoupení
    Hlavním cílem jedné z mladých kapel v tomto filmu je dostat se na seznam kapel, které proti sobě bojují v soutěži Battle of the Bands. A v tuto chvíli to vypadá, že právě tam by Simple Plan měli mít své filmové cameo, jelikož se by se měli objevit až v samém závěru filmu, ale podle našich informací prý koncert hrát nebudou. Hmmm… mohli by být třeba v porotě soutěže Battle Of The Bands?

  2. Hodně „fanouškovského“ komparzu
    Produkční společnost svolala velké množství komparzu, jehož úkolem bylo vytvořit koncertní dav pro scény točené v den, kdy byli na place také Simple Plan. Jsme si jistí, že tito komparzisté podepsali smlouvy mlčenlivosti o tomto filmu, takže z nich pravděpodobně v nejbližší době nic nedostaneme.

  3. Podepsaná kytara
    Než se kluci opět vrátili zpátky domů, Pierre, Chuck, Seb a Jeff podepsali pro cast z filmu Summertime Dropouts tyrkysovou kytaru, jako poděkování za to, že se mohli tohoto natáčení zúčastnit.

Okolo role členů Simple Plan v tomto filmu je v tuto chvíli ještě hodně otazníků, ale abychom si úplně nepokazili zážitek z filmu, na všechny odpovědi si budeme muset počkat do příštího léta, kdy by měl mít oficiální premiéru. Do té doby si alespoň můžete vychutnat tento rozhovor od Music In Minnesota se Simple Plan z natáčení Summertime Dropouts během tohoto týdne: