Seb skládal a produkoval písně v Nashvillu pro místní umělce

Pokud sledujete Simple Plan již nějaký ten čas, pak jistě víte, že každý ze členů kapely má mimo to i různé další aktivity a vedlejší projekty, kterým se věnuje ve svém volném čase. Jedním ze Sebových koníčků je například produkování hudby – nejen pro Simple Plan – ale i pro jiné mladé umělce, kterým Seb rád pomáhá tvořit lepší hudbu a obecně skládat a tvořit lepší písně.

A právě minulý týden, jen co dokončil koncert se Simple Plan v Pennsylvánii, se Sebastien na několik dní vypravil do Nashville v americkém Tennesse, kam byl pozván Seanem Rogersem ze studia Hey World Productions, se kterým se seznámil přes Instagram. Senova práce spočívá především v audio inženýrství (hlavně v mixáži a masteringu) a v minulosti jste jeho stopu mohjli zaznamenat například na deskách Lady Antebellum nebo Shanie Twain.

V Nashvillu Seb s Seanem společně produkovali hned několik písní pro umělce Ardenne a Forresta Finna. Přečtěte si níže, co právě druhý zmíněný, Forrest Finn, později napsal o spolupráci se Sebem a Seanem:

„Nechte mě se teď na chvilku pochlubit těmito úžasnými lidmi! Měl jsem možnost minulý týden „pracovat“ na několika písních pro Ardenne a pro sebe. Jak Sean Rogers, tak Seb Lefebvre mi pomohli více se ponořit do hudby a skutečně vzít na svá bedra tu roli umělce, což je něco, k čemu jsem se chtěl hrozně moc během posledních několika měsíců vrátit. Společně se nám podařilo složit jednu z mých nejoblíbenějších písní vůbec a já se nemůžu dočkat, až ji budu moci světu ukázat. Úžasní tvůrci a ještě lepší lidé.“

– Forrest Finn –

Kromě toho, že Seb o těchto skladatelských a nahrávacích sessions nezapomněl psát na svém Instagramu, podařilo se mu také z minulého týdne sestříhat krátký videozáznam, který právě včera zveřejnil. Tady je:

A na závěr, v galerii se můžete potěšit hned z několika fotografií ze Sebových sessions ve studiu Hey World Productions: