Sebastien o plánech Simple Plan na rok 2019 v novém podcastu Dangerous Darrin Show

Tento týden se Sebastien Lefebvre objevil v Dangerous Darrin Show, podcastu na Idobi rádiu, který moderuje Darrin Pfeiffer z kapely Goldfinger. Tito dva muzikanti si měli hodně co říct nejen kvůli jejich sdílené vášni pro hudbu a faktu, že oba moderují vlastní podcast na Idobi rádiu, ale také proto, že se znají už více jak 17 let – od té doby, co Goldfinger vzali Simple Plan na jedno z jejich prvních turné po vydání jejich debutového alba v roce 2002.

Celý podcast si můžete poslechnout zde, ale pokud náhodou nemáte čas, a i přesto byste se rádi dozvěděli, jestli náhodou Seb nezmínil něco o nadcházejícím albu, pak odpověď z zní: ano, zmínil. Ač byl Seb skutečně velmi opatrný, aby toho neprozradil příliš, pokusil se posluchačům alespoň trochu nastínit obrázek toho, jak to vypadá s plány kapely na zbytek letošního roku. Český překlad této části rozhovoru si můžete přečíst zde:

Co v roce 2019 s vaší kapelou chystáte? Můžeme očekávat novou muziku? Bude turné? Co plánujete do roku 2019?

Seb: No, “plánů” máme hodně, ale ještě uvidíme, jestli se nám je všechny podaří letos splnit. V současné chvíli skládáme písně pro nové album. A však nás znáš, my si dáváme dost na čas – je ale fakt, že se nám teď ve skládání opravdu daří; takže jakmile budeme mít v ruce materiál, který je hodný naší kapely, který si rádi poslechnete.. tak se budeme snažit ho co nejrychleji vydat. A dostat se co nejdříve do studia a nahrát songy, které se nám líbí, jakmile je prostě budeme mít připraveny. To je náš hlavní plán. Znamená to za pár měsíců? Znamená to na konci letošního roku? Těžko říct. Moc rádi bychom udělali to, co Beyoncé a prostě jen tak ze dne na den vydali nové album, to by bylo vážně super, ale to se určitě dneska nestane. Nicméně ale máme několik oznámených koncertů a čeká nás pár festivalů po Evropě a v průběhu zbytku roku pak chystáme ještě několik koncertů na různých místech, protože když člověk tráví celý den ve studiu a snaží se přemýšlet nad novými nápady, nechce na konci dne nic jinýho, než konečně zase být na pódiu. Takže naším hlavním cílem je zaměřit se teď na skládání a ujistit se, že snad již brzy budeme mít pro všechny fanoušky připravené nové album.

– Dangerous Darrin Show (May 1st 2019) –