Sebastien o rodinném životě & nové hudbě SP v podcastu The Rockstar Dad se členy Bowling For Soup

Jaret Reddick a Gary Wiseman, dva členové americké kapely Bowling For Soup společně na Idobi rádiu již nějaký ten pátek vysílají vlastní podcast The Rockstar Dad, ve kterém rádi se svými hosty rozebírají pozitiva a negativa rodičovství. A na konci října si jako hosta pozvali Sebastiena ze Simple Plan.

V této epizodě toto duo z BFS zavedlo se Sebem řeč o tom, jaké to je být zároveň rockstar a zároveň také tátou. Sebastien v podcastu prozradil mnoho zajímavostí ze svého vlastního osobního života, který sdílí se svou ženou a čtyřletou dcerou Clarou a mimo to se řeč stočila také k nadcházejícím plánům jeho kapely. Seb poznamenal, že Simple Plan jsou v současné chvíli ve fázi skládání nových písní a zmínil také, že doufají ve vydání nové muziky (pravděpodobně např. singlu) začátkem příštího roku. Plnohodnotné album by pak podle něj fanoušci mohli očekávat v momentě, kdy budou mít kluci dost další hudby.

Sedmou epizodu podcastu The Rockstar Dad, na které se objevuje i Seb, si můžete poslechnout buď na stránkách Idobi, anebo přímo zde: