Sebastien vyzdvihl podporu fanoušků Mikea Shinody ve videu pro něj po návštěvě koncertu v Montrealu

Montrealští hudební fanoušci již dlouho netrpělivě vyčkávali středeční večer, 10. října, kdy měl v hale MTELUS vystoupit Mike Shinoda (jeden ze členů kapely Linkin Park) v rámci svého Post-Traumatic turné. Stejnojmenné album tento talentovaný muzikant vydal jako způsob vypořádání se se ztrátou svého kamaráda a hlavního zpěváka jeho kapely Chestera Benningtona, který loni v červenci zemřel následkem sebevraždy.

Jeden ze členů Simple Plan, Seb Lefebvre, si samozřejmě tuto velice speciální show nemohl nechat ujít, obzvlášť když jeho staří dobří přátelé z Warped Tour – Don Broco – byli na tomto koncertě předskokany. Po koncertě byl Sebastien natolik plný dojmů, že se rozhodl natočit na Instagram video zprávu přímo pro Mikea, ve kterém se svěřil, jak moc jej jeho fanoušci a celkově atmosféra, kterou se jim společně podařilo vytvořit, dojala. Podle Seba byl tento večer o to dojemnější, že se konal v celosvětový den duševního zdraví.

Níže si můžete přečíst Sebastienův komentář k videu, a pod ním již najdete samotné video od Seba Mikeovi:

Včera byl celosvětový den duševního zdraví a já jsem měl shodou okolností možnost vidět Don Broco a Mikea Shinodu přímo u nás v Montrealu. Byl jsem velice dojat Mikeovou osobností a jeho prezencí na pódiu, a ještě víc všemi fanoušky, kteří se koncertu zúčastnili, aby spolu mohli tento okamžik sdílet. Je velmi důležité obklopovat se lidmi, které milujete a hovořit spolu, když se necítíte dobře. A je naprosto normální mít všelijaké pocity. Odcházel jsem z toho koncertu s pocitem naděje, že lidé jsou ve skrytu duše dobří a láska vždy zvítězí.

Přišlo mi důležité, abych natočil toto video. ✌🏻✌🏻

– Seb Lefebvre –