Sebova a Patrickova rádiová show Man Of The Hour se dnes vrací!

Poprvé v roce 2021 se a vlny internetového rádia opět vrací Sebastien Lefebvre a Patrick Langlois, aby nás pobavili skvělou muzikou a zábavnými historkami: jejich rádiový pořad Man Of The Hour je dnes konečně zpět, a to se svou 34. sérií (mimochodem, věděli jste, že letos v srpnu oslaví Man Of The Hour své již 15. narozeniny?).

Podívejte se na teaser k nové sérii MOTH, který kluci nedávno zveřejnili online:

A nová znělka není to jediné, co můžeme od nové série Man Of The Hour očekávat!

Podle idobi.com, se Pat se Sebem tentokrát rozhodli osvěžit svůj pořad o tematické epizody. h themed episode. První z nich nese název „How I Met My Co-Host“ („Jak jsem poznal svého spolu-moderátora“), kde se dozvíme o tom, jak se Seb s Patem poprvé setkali, a jak se jejich přátelství vyvíjelo během dalších let.

Pokud si chcete poslechnout Man Of The Hour v přímém přenosu, zapněte si idobi radio zde dnes v noci ve 2 hodiny ráno našeho času.

Pokud si ale raději přispíte, další den si budete moci stáhnout novou epizodu jako podcast přímodo svého telefonu a poslouchat tak Pata se Sebem třeba na své cestě do práce. Můžete tak učinit buď skrze svou oblíbenou podcastovou aplikaci, nebo si epizodu také můžete stáhnout přímo z idobi.com.

<