Setlist z mexického turné Simple Plan

Po více jak půl roce, co neměli možnost vstoupit na pódium a také vůbec poprvé od té doby, co začala pandemie, co měli možnost vycestovat „mimo svou zemi“ (pokud nepočítáme dvě země, ve kterých členové SP dlouhodobě žijí – Kanada a USA), kluci na konci minulého týdne odletěli do Mexika, kde je čekalo turné skládající se z jednoho festivalu a třech headlinových koncertů. V sobotu vystoupili Simple Plan na festivalu Tecato Pa’l Norte v Monterrey a včera je pak čekala jejich vůbec první letošní headlinová show, a to v Mexiko City (po boku Papa Roach a Emo Nite). Zítra, ve středu je pak čeká koncert v Guadalajaře a čtvrtek z nich budou mít radost fanoušci v Pueble. 

Jsem si jistá, že mnozí z vás se již ptají, jak asi vypadá setlist těchto koncertů. Simple Plan jsou známí tím, že velmi často zůstávají u relativně stabilní struktury setlistu po celé turné a většinou mění jen píseň nebo dvě. V tuto chvíli máme k dispozici dva setlisty – jeden z festivalu a druhý z headlinové show. A právě toto rozdělení je u obou setlistů zásadní – je zřejmé, že na festivalu kapely většinou neobdrží tolik hracího času jako na headlinové show, a proto je také jejich setlist z festivalu o něco kratší (15 písní). Headlinová show byla naopak o něco delší (17 písní). This longer setlist is what you can be looking at as a guide to what the remaining two shows of the tour may look like.

Níže vám nabízíme k prohlédnutí kompletní setlist z headlinové show v Mexiko City z 4. dubna. Jedinám rozdílem mezi tímto setlistem a tím festivalovým bylo přidání dvou písní – ‚Take My Hand‘ a ‚Where I Belong‘:

1. I’d Do Anything
2. Shut Up!
3. Jump
4. Addicted
5. Jet Lag
6. Boom!
7. Your Love Is a Lie
8. Welcome to My Life
9. The Antidote
10. Take My Hand
11. Where I Belong
12. Can’t Keep My Hands Off You
13. Crazy
14. Summer Paradise
15. What’s New Scooby Doo
16. I’m Just a Kid
17. Perfect

Na festivalu Tecato Pa’l Norte v Monterrey Simple Plan debutovali s vůbec prvním oficiálním živým vystoupením s písní ‚The Antidote‘. Níže si ji můžete pustit sami a podívat se, jak první vystoupení SP s jejich prvním singlem z jejich nového alba (Harder Than It Looks – vyjde 6. května) vypadalo: