Simple Plan na Pro-Am Gagné-Bergeron zahráli ‚Untitled‘ & další exkluzivní zajímavosti z akce

Centre Vidéotron, druhá největší hokejová aréna v provincii Quebec včera hostila velmi speciální akci: 10. ročník charitativního hokejového zápasu Pro-Am Gagné-Bergeron přilákal na 10 000 diváků. Podstatou akce bylo nabídnout amatérským hráčům možnostzahrát si s nejlepšími kanadskými hokejisty z NHL a tím podpořit několik charitativních organizací. Díky všem zúčastněným se v rámci Pro-Am Gagné-Bergeron letos vytěšilo 428 000 dolarů,které budou věnovány několika nadacím pomáhajícím dětem v oblasti Quebec City, a to včetně nadace Simple Plan Foundation.

Zápas začal okolo včerejší 19. hodiny místního času, kdy se proti sobě postavili dva soupeřící týmy: Sharks versus Bruins. Jakožto velký hokejový fanoušek a zároveň i hráč, Chuck Comeau ze Simple Plan se během zápasu připojil k týmu Sharks v dresu s číslem 26 na zádech jako jeden z amatérských hráčů, kteří za tuto exkluzivní příležitost museli věnovat $3000 na dobročinné účely. Chuckův tým Sharks si nakonec díky skóre 24:23 (po nekonečných nájezdech) zajistil vítězství, a i přesto, že se Chuckovi nepodařilo trefit gól, alespoň si připsal jednu asistenci.

Vystoupení Simple Plan mělo být zahájeno hned po skončení zápasu, což byl důvod, proč Chuck nemohl zůstat na celý zápas a několik minut před koncem jej nahradil Chady Awad, fotograf Simple Plan. Prohlédněte si v naší galerii první fotky Chucka na bruslích na akci Pro-Am Gagné-Bergeron (velké díky patří naší čtenářce Audrey, která se akce zúčastnila a kromě fotografií nám prozradila i několik zajímavostí) a také několik dalších fotografií ostatních členů Simple Plan na této akci:

Po deváté hodině pak již bylo na čase zahájit hudební program večera – Simple Plan, kteří velice překvapili všechny zúčastněné, když do svého 45-minutového setu zařadili mimo jiné i baladu ‚Untitled (How Could This Happen To Me?)‘, která se na jejich setlistu objevuje jen velmi zřídka. Poslechněte si ji zde:

A na videu níže si již můžete prohlédnout několik okamžiků z akce Pro-Am Gagné-Bergeron, které zachytily kamery Centre Vidéotron a Simple Plan na svých Instagram Stories: