Simple Plan druhou nejčastější kapelou celé historie lineupu Warped Tour!

Oficiální oznámení lineupu poslední Warped Tour, populárního letního festivalového turné alternativních kapel po USA, minulý týden potvrdilo naše předešlé zprávy, že se Simple Plan s Warped rozloučí přímo na místě, jelikož se posledního ročníku sami zúčastní – a to po celé jeho konání.

Poslední ročník Warped Tour samozřejmě do celé hudební scény přinesl mnoho nostalgických vzpomínek, díky kterým vznikl i nový článek na serveru Alternative Press, jehož redaktoři si dali tu práci a dali dohromady seznam 10 kapel, které se Warped Tour během jeho historie zúčastnili nejčastěji. Možná vás to udiví – možná ne – ale Simple Plan na tomto seznamu svou vytrvalostí vybojovali druhé místo! Níže si můžete přečíst, co o SP na Warped Tour v AP napsali:

„Simple Plan, s jejich 11 roky na Warped Tour, patří kýžené druhé místo v seznamu kapel, které na Warped Tour hráli nejčastěji. Kanadská pop-punková delegace již brzy oslaví 20 let své existence, během které na Warped zahráli každé léto mezi lety 1999 a 2005 a poté opět v letech 2011, 2013 a 2015. A co víc, tomuto turné dají sbohem účastn také na poslední Warped Tour v roce 2018.“

My bychom rádi namítli, že jelikož AP počítají do tohoto seznamu i účast kapely na Warped Tour Australia (2013) – takovou „spin-off“ verze původní americké Warped Tour, jejich účast na loňské plavbě Warped Rewind At Sea by také neměla být opomenuta. To by pak znamenalo, že se Warped Tour – ať už v takové nebo jiné formě – zúčastnili celkem dvanáctkrát. Vzhledem k tomu, že se však Less Than Jake, kteří kralují na prvním místě s 12 účastmi, zúčastnili Warped Rewind At Sea taktéž, Simple Plan by i s 12 účastmi zústali na druhém místě.

Prohlédněte si celý seznam nejčastěji přidávaných kapel na lineup Warped Tour, do kterého AP zahrnulo i jejich nadcházející vystoupení v roce 2018:

1. Less Than Jake (12 turné)
2. Simple Plan (11 turné)
3. Anti-Flag (10 turné)
4. Motion City Soundtrack (9 turné)
5. Motionless In White (9 turné)
6. Silverstein (8 turné)
7. Pennywise (8 turné)
8. Reel Big Fish (8 turné)
9. Every Time I Die (8 turné)
10. Sum 41 (8 turné)