Simple Plan i letos vystoupí na charitativním hokejovém zápase Pro-Am Gagné-Bergeron

Letos v létě si členové Simple Plan zopakují svou loňskou zkušenost s vystoupením na v pořadí již 11. ročníku Pro-Am Gagné-Bergeron: charitativního hokejového turnaje mezi profesionálními hokejisty a nadšenými amatéry (velké díky Valérii za info). Kapela byla před několika dny oficiálně oznámena jako hlavní hudební host večera, stejně jako tomu bylo i minulý rok. Koncert SP je prozatím chvíli naplánován na 21:30.

V tuto chvíli bohužel zatím není jisté, zda-li Chuck i letos nastoupí nejen na pódiu, ale také na samotném ledě – my však sázíme spíše na to, že si Chuck tuto příležitost (jak je to u něj už obvyklé) nenechá ujít.

I přesto, že je Pro-Am Gagné-Bergeron rozhodně velice zábavnou akcí, je koncipován především jako charitativní událost, díky které se jeho organizátoři snaží získat finanční prostředky na podporu mnoha charitativních organizací. Těmi jsou pro tento rok například: ‚Simple Plan Foundation, Le Pignon Bleu, Leucan, Fondation Philippe Boucher a Fondation Maurice Tanguay.

Akce Pro-Am Gagné-Bergeron se letos uskuteční 8. srpna v aréně Centre Videotron v Quebecu, v Kanadě. Takže pokud budete v tomto čase náhodou v okolí, určitě si ji nenechte ujít: vstupenky (pouze za 25 dolarů) půjdou do prodeje 23. března v 10 hodin místního času.

Jako pozvánka na letošní ročník Pro-Am Gagné-Bergeron pak poslouží následující video, ve kterém si můžete zároveň prohlédnout i několik záběrů z minulého roku:

08srpalldayPro-Am Gagné-BergeronQuebec City, QC, KanadaKOUPIT