Simple Plan v Indonésii nevystoupí – Lalala Fest zrušen kvůli koronaviru

Vzhledem k pokračující pandemické situaci okolo koronaviru, byl nyní zrušena další akce, na které měli vystoupit Simple Plan. Původně měli Simple Plan v dubnu odcestovat do Indonésie, kde je čekalo vystoupení v rámci místního festivalu Lalala Fest – a to mezi 18. a 19. dubnem.

I pokud by členové Simple Plan mohli vycestovat (což nemohou, vzhledem k zákazu cestování, a také s ohledem na to, že je část kapely uzavřena v Kanadě a část v USA), se indonéští organizátoři z důvodu obav o zdraví návštěvníků Lalala Festu, rozhodli pro jistotu kompletně zrušit celý festival. Jejich oficiální vyjádření si můžete přečíst zde:

Všem našim návštěvníkům,

s těžkým srdcem jsme nuceni oznámit, že LaLaLa Festival 2020 je oficiálně zrušen, vzhledem k extrémně kritické situaci, kterou s sebou do naší země přinesl virus COVID-19. Po rozsáhlých diskuzích s našimi partnery a také zdravotnickými a vládními autoritami, bylo jasné, že zdraví a bezpečí našich návštěvníků, crew, umělců a všech ostatních zapojených osob, je pro nás prioritou. Z toho důvodu považujeme zrušení našeho Lalala Festivalu 2020 za nezbytné.

Vzhledem ke zrušení LaLaLa Festivalu 2020 mají majitelé vstupenek nárok na vrácení peněz, na které jsme se v posledních dnech připravovali. Prosím, podívejte se do svých e-mailových stránek nebo se obraťte na naše oficiální stránky pro více informací. Pokud by někteří z vás neměli zájem o vrácení peněz, jejich vstupenky zůstanou platné pro LaLaLa Festival 2021.

Hluboce se omlouváme více jak 14 000 z vás, kteří měli v plánu zůčastnit se našeho dvoudenního festivalu. Modlíme se za bezpečí každého z vás a z nás, zatímco společně bojujeme za brzký konec této krize. Zůstaňte doma, udržujte odstup od ostatních a řiďte se všemi vládními doporučeními. Doufáme, že se s vámi uvidíme na LaLaLa Festivalu 2021.

S úctou,

– LaLaLa Festival [zdroj]-

18duballday19alldayZrušenoLalala FestLembang - Bandung, Indonésie