Simple Plan jsou zpátky na turné v USA: podívejte se na nový setlist s coverem ‚Wonderwall‘

Po krátké letní pauze jsou Simple Plan zpátky na pódiu v rámci amerického Blame Canada turné, které jedou společně se Sum 41 až do 28. srpna. Tentokrát kluci vystoupí především na západním pobřeží Ameriky, s výjimkou posledních tří show, které je zavedou do New Yorku a New Jersey, kde si vynahradí zrušené koncerty z první části turné (tehdy zrušené kvůli pozitivnímu covid testu crew Sum 41).

Co se setlistu koncertů týče, zůstal velice podobný tomu z první části Blame Canada turné. Samozřejmě zůstává pravidlem, že každý koncert se snaží Simple Plan o něco obměnit a několik málo písní se na něm změní. Hlavní struktura setlistu ale zůstává stále stejná. Kapela také stále do setlistu zapojuje svou „party medley“ coverů, během které zahrají například ‚All Star‘ od Smash Mouth, ‚Sk8er Boi‘ od Avril Lavigne a ‚Mr. Brightside‘ od The Killers. Kromě tohoto mixu coverů pak Simple Plan pro tuto část turné přidávají také na některých koncertech před závěrečnými ‚Untitled‘ či ‚Perfect‘ také cover legendárního hitu kapely Oasis, ‚Wonderwall‘.

Podívejte se na zatím nejčerstvější setlist – z koncertu v San Diegu (5. srpna):

 1. I’d Do Anything
 2. Shut Up!
 3. Jump
 4. The Worst Day Ever
 5. Addicted
 6. Wake Me Up (When This Nightmare’s Over)
 7. Summer Paradise
 8. Welcome To My Life
 9. Take My Hand
 10. Crazy
 11. Iconic
 12. Party medley (All Star / Sk8er Boi / Mr. Brightside)
 13. What’s New Scooby-Doo?
 14. Where I Belong
 15. I’m Just A Kid
 16. Wonderwall (cover Oasis)
 17. Perfect

Níže si pak můžete pustit video s ukázkou právě vystoupení Simple Plan s coverem písně Wonderwall na nedávném festivalu Festivoix v červenci: