Simple Plan a Kiefer Sutherland vystoupí na charitativním gala v Montrealu na podporu Simple Plan Foundation a dalších nadací

Tisková konference týkající se nadcházejícího charitativního gala večeru Strangers In The Night, se včera uskutečnila v Château Taillefer Lafon v quebeckém Lavalu, kde byl oznámen line-up letošního ročníku a zároveň také charitativní nadace, které tato akce svými výtěžky podpoří.

Na místě byli Jeff se Sebastienem ze Simple Plan, kteří zde pomohli s oznámením hlavních hudebních hvězd večera: Simple Plan, před kterými ten večer zahrají ještě herec Kiefer Sutherland a také Sheila E. Akce se uskuteční 24. srpna v Borough Hall Pierrefonds Roxboroon v kanadském městě Pierrefonds v oblasti Montrealu.

Mezi charitativní organizace, kterým účastníci akce svým příspěvkem budou moci pomoci jsou Simple Plan Foundation, Lymphoma Canada a Friends For Mental Health.

24srpalldayStrangers In The NightMontreal, QC, KanadaKOUPIT

Níže si můžete v naší galerii prohlédnout několik fotografií Jeffa a Sebaze včerejší tiskové konference a zároveň také na video kluků, ve kterém hovoří o tom, jak blízká je jim oblast Pierrefonds, ve které se akce koná.