Simple Plan kvůli koronaviru ruší víkendové koncerty ve Walt Disney Worldu

K velkému smutku mnoha fanoušků, kteří se měli tento víkend zúčastnit čtyřdenní koncertní série vystoupení Simple Plan v zábavním parku Walt Disney World na Floridě, Simple Plan včera zveřejnili oficiální prohlášení, ve kterém se z obav o zdraví svých fanoušků a svého vlastního rozhodli zrušit všechna svá vystoupení v rámci Walt Disney Worldu. Stejně jak tomu bylo u mnoha dalších akcí, i k tomuto kroku dohnal Simple Plan koronavirus SARS-COV-2, který byl před několika dny Světovou zdravotnickou organizací prohlášen za pandemii.

Zpráva o zrušení koncertů Simple Plan přišly jen několik hodin předtím, než se celý rezort Walt Disney Worldu rozhodl zavřít své brány pro návštěvníky – a to od této neděle, 15. března. Simple Plan měli původně vystoupit každý den mezi 13. a 16. březnem a mělo se jednat o jejich čtvrtý rok vystupování v rámci koncertní série Garden Rocks ve Walt Disney Worldu. V minulých letech si s sebou do Disney Worldu členové Simple Plan často brali také své rodiny – včetně manželek a dětí.

Český překlad celé oficiální zprávy o zrušení těchto koncertů, si můžete přečíst zde:

Vzhledem k neočekávanému a mimořádnému vývoji situace okolo rozšíření koronaviru v posledních 24 hodinách, s velkou lítostí musíme oznámit, že jsme se rozhodli zrušit naše plánovaná vystoupení tento víkend v rámci koncertní série Garden Rocks na EPCOT International Flower & Garden Festival.

I přesto, že Walt Disney World zůstává stále otevřen, cítíme, že je to v tuto chvíli správné rozhodnutí jak pro naši kapelu, tak pro naše fanoušky..

Víme, že mnoho z vás plánovalo, že se těchto koncertů zúčastní, a cestovali na Floridu z celého světa, jen aby u toho byli, a že naše rozhodnutí pro vás bude nesmírným zklamáním. Chápeme vaše rozhořčení a rádi bychom se omluvili za veškeré komplikace a znepokojení, které vám toto zrušení způsobí. Tyto koncerty v Disney Worldu s našemi rodinami se během posledních let staly jednou z našich nejoblíbenějších tradic a láme nám to srdce, že pro vás nemůžeme vystoupit. Doufáme, že se budeme moci vrátit již brzy a všem vám to budeme moci vynahradit.“

– Pierre, Chuck, Seb, Jeff a David –

13břeallday16alldayZrušenoWalt Disney World's Garden RocksOrlando, FL, USA