Simple Plan na Alternative Press Music Awards

Předávání cen Alternative Press Music Awards se konalo včera večer, 22. července v Clevelandu, v Ohiu, a většina jmen z alternativní hudební scény zde byla přítomna: od New Found Glory, přes Black Veil Brides až po All Time Low. A samozřejmě naši kluci ze Simple Plan zde nemohli chybět – objevili se nejprve na červeném koberci, a především byli ten večer nominováni na cenu za svou charitativní činnost a večer je také čekalo jejich vlastní vystoupení.

A i přesto, že Simple Plan ocenění Artist Philantrophic award nakonec nezískali (převzali jej Taking Back Sunday), kluci si tento večer náramně užili. Na červeném koberci podávali jeden rozhovor za druhým (ty by měly být dostupné v příštích několika dnech), pořídili mnoho a mnoho fotografií a ke konci večera se stali dokonce jedním z celosvětově trendujících témat na Twitteru! Podívejte se do APMAS alba v galerii na první fotografie z této akce (více kvalitních fotografií můžete očekávat již brzy!):

Zlatým hřebem večera však bylo vystoupení Simple Plan, které bylo zahájeno členy kapely Memphis May Fire, kteří SP představili jako „[kapelu, která] hrála velkou roli v udržení pop-punku při životě“. Na pódiu APMAS Simple Plan vystoupili celkem se třemi písněmi: „I’d Do Anything“, „Boom“ a také cover verzí písně „Responsibility“ od MXPX, na kterou si přizvali samotného Mika Herreru z MXPX. Celé vystoupení si můžete připomenout zde: