Simple Plan nahradili The Offspring jako headlineři Four Chords Music Festivalu & zahráli ‚Self Esteem‘

Na neděli, 6. října, měli Simple Plan v plánu zúčastnit se Four Chords Music Festivalu v americkém Pittsburghu po boku kapel jako The Offspring, Anberlin nebo Knuckle Puck. Bohužel kvůli nemoci oznámili The Offspring na poslední chvíli přímo v den konání tohoto festivalu, že se jej bohužel nebudou moci zúčastnit. V tu samou chvíli bylo pořadateli oznámeno, že role headlinera, který festival svým vystoupením uzavře, se místo nich nyní ujmou právě Simple Plan.

Kapela měla před sebou těžký úkol: nahradit velkou rockovou legendu a zároveň uspokojit množství nešťastných fanoušků – Simple Plan se ovšem tohoto úkolu ujali velice dobře a jejich vystoupení zaznamenalo velký úspěch. A aby také trochu potěšili fanoušky The Offspring, které svou oblíbenou kapelu ten den bohužel nemohli vidět, rozhodli se do setlistu přidat i jejich vlastní verzi ‚Self Esteem‘, právě od The Offspring. Podívejte se, jak Simple Plan vystoupili s coverem tohoto legendárního hitu:

Všechny fotografie, které Simple Plan z Four Chords Music Festival publikovali na svých sociálních sítích, již také najdete v naší galerii: