Simple Plan a New Found Glory nuceni přeložit společné americké turné kvůli pandemii COVID-19

To, co mnozí američtí fanoušci v posledních týdnech doufali, že se nestane, se bohužel stalo skutečností. Simple Plan a New Found Glory, kteří měli letos v létě projet USA se svým společným ‚Pop-Punk’s Still Not Dead‘ turné, nyní oznámili, že kvůli COVID-19 byli nuceni v tuto chvíli na neurčito přeložit své plánované turné.

Ale nemějte obavu – toto turné se USKUTEČNÍ. Jen si na něj budeme muset ještě chvíli počkat, než se situace uklidní.

Celé oficiální vyjádření Simple Plan si můžete v českém překladu přečíst níže:

„Je nám velice líto, že musíme oznámit odložení našeho ‚Pop Punk’s Still Not Dead‘ turné s New Found Glory, které se mělo konat na přelomu jara a léta.

Vzhledem ke skutečně mimořádnému vývoji situace okolo pandemie COVID-19 a na základě informací, které v současné chvíli máme, nám bylo zřejmé, že tyto koncerty prostě nebude možné odehrát, ať už bychom si to přáli sebevíc.

Prosíme, buďte si jisti, že toto turné se USKUTEČNÍ a v tuto chvíli již pracujeme na několika scénářích možného přeložení na nová data, a to ve spolupráci s týmem NFG a všemi místními organizátory. V tomto momentě však kvůli stále se měnící situaci nejsme schopni odhadnout, kdy přesně se toto turné uskuteční, ale vězte, že obě kapely jsou více než připraveni tyto koncerty pro vás odehrát, jakmile to bude opět pro všechny zúčastněné bezpečné.

Víme, že je to hrozné, a opravdu nás to neskonale mrzí, ale vaše zdraví a bezpečí pro nás bude vždycky hlavní prioritou a skutečně v tuto chvíli nemáme jinou možnost.

Slibujeme vám, že vám dáme vědět, jakmile budeme mít nějaké nové informace.

Prosíme, opatrujte se, zůstaňte doma, ať tento virus můžeme společnými silami přemoci a vrátit se do světa, kde můžeme dělat vše, co milujeme ze všeho nejvíc.“

– Pierre, Chuck, Sebastien, Jeff a David –