Simple Plan odhalili limitovanou edici plakátu ke co-headlinovému turné se State Champs

Už jen 4 dny nás oddělují od dlouho očekávaného návratu Simple Plan na turné – tentokrát na společně co-headlinové turné se State Champs po Spojených státech, které započne již 29. října v Richmondu, ve Virginii.

Aby bylo toto turné o to víc speciální, rozhodly se obě kapely najmout grafika, aby vytvořil limitovanou edici speciálního plakátu k tomuto turné. Vybraným umělcem byl nakonec Pat Hamou z Montrealu, který se specializuje na ilustrace inspirované hudbou. A právě díky němu vznikl tento překrásný plakát, inspirovaný před několika týdny vydanou společnou písní Simple Plan a State Champs – ‚Where I Belong‘.

Tento jedinečný poster má velikost 24 x 18 palců a bude v prodeji v průběhu října a listopadu na každé zastávce ‚Where I Belong‘ turné do vyprodání zásob. Pozor – jedná se o skutečně limitovanou edici – plakátů bylo natištěno pouze 1000 kusů, takže kdo dřív přijde, ten dřív mele! Pokud náhodou zavítáte na toto turné, určitě si tento plakát nezapomeňte na památku v merch stánku zakoupit.

Plakát si prohlédnout buď v v plné velikosti zde nebo se podívat na teaser video/gif k jeho vydání níže: