Simple Plan oznámili americké podzimní co-headlinové turné se State Champs a předkapelou We The Kings

Ano, čtete správně: na dnešní odpoledne si Simple Plan a State Champs připravili skutečně překvapivou novinku: oznámení co-headlinového (společného) turné po Spojených státech, a to již letos na podzim. Tato skvělá zpráva přichází jen několik týdnů poté, co Simple Plan zahájili proces nahrávání svého 6. alba ve studiu v Kalifornii. V tuto chvíli zatím sice není jasné, kdy přesně bude nové album Simple Plan vydáno, ale vzhledem k oznámení tohoto turné se State Champs je tu rozhodně velká pravděpodobnost, že se pro SP bude jednat o promo turné před vydáním nové desky, a fanoušci tak s velkou pravděpodobností budou moci uslyšet naživo nějakou tu ukázku z nového alba!

Kromě Simple Plan a State Champs, na tomto americkém turné fanoušci uvidí v akci také další dlouholeté kamarády Simple Plan – kapelu We The Kings, která bude SP a SC předskakovat. Turné zahájí tyto tři kapely v říjnu ve Virginii a postupně během října a listopadu navštíví také Maryland, New York, Massachusetts, Michigan, Tennessee, Ohio, Indianu, Missouri, Illinois, Texas, Arizonu, Nevadu a Kalifornii.

Veškerá koncertní data budeme postupně přidávat také do naší sekce turné, takže mějte oči na šťopkách.

Vstupenky na turné vejdou do prodeje již tento pátek, v 10 hodin dopoledne místního času a předprodej bude spuštěn již toto úterý v poledne východního času přes sp.soundrink.com (použijte kód: SPSC2019).