Simple Plan plánují zahájit práce na 6. albu po březnu 2018

V novém rozhovoru pro idobi radio, natočeném přímo na plavbě Warped Rewind At Sea promluvili Chuck se Sebastienem hned o několika tématech: od účasti na této speciální pop-punkové plavbě, přes Warped Tour a jejich výroční No Pads turné, až po téma jejich nadcházejícího alba.

Již nějakou dobu víme, že plány Simple Plan na příští rok zahrnují něco málo tourování, po čemž mají již konečně následovat začátky prací na nové desce – kdy se tak přesně stane jsme však dosud nevěděli, jelikož koncertní data pro Jižní Ameriku a Austrálii zatím nebyla oficiálně oznámena. V tomto rozhovoru pro idobi však Chuck poprvé prozradil, že turné by měla kapela zakončit v březnu 2018, po čemž by se kluci měli okamžitě pustit do skládání a doufejme brzy i dokončení jejich šesté studiové desky.

Přečtěte si, co Chuck přesně v rozhovoru řekl v českém překladu níže (dole si pak můžete spustit celý rozhovor v angličtině):

“Jakmile dokončíme turné – a myslím si, že to bude okolo března, v tu chvíli začneme pracovat na novém albu. A pak se opět vrátíme na regulérní Simple Plan turné.”

“Zatím jsme to nikde oficiálně neřekli, ale jsou tu dvě místa, která jsou pro nás velice důležiá, kam jsme se zatím s výročním turné nevypravili – a to Jižní Amerika – a tam především Brazílie. Takže tak musíme zajet, a pracujeme na tom. A potom Austrálie. To jsou dvě poslední místa, kam [s No Pads turné] musíme jet. A potom začneme dělat a nové desce.”

– Chuck Comeau –