Simple Plan přidávají na prosinec další koncerty v Austrálii

Letos v prosinci se Simple Plan opět po dlohé době vypraví na dlouhou cestu do Austrálie, kde je čeká vystoupení na třech datech letošního ročníku Good Things Festivalu, a to po boku kapel jako Enter Shikari, Parkway Drive nebo A Day To Remember.

Již nějakou dobu se kolem kapel na tomto festivalu rojily fámy, jestli se náhodou jejich členové nerozhodnou zůstat v Austrálii o něco déle a prodloužit si svůj pobyt zde několika vedlejšími samostatnými koncerty mimo Good Things Festival. A dobré zprávy přišly právě včera v noci, kdy bylo oficiálně oznámeno, že hned několik kapel z letošního lineupu tohoto festivalu si skutečně letos v prosinci v Austrálii zahraje o několik koncertů více.

Konkrétně Simple Plan zahrají v Austrálii na dalších dvou koncertech. Kromě jejich tří vystoupení v rámci Good Things Festivalu (Melbourne, Sydney a Brisbane) je čekají také dva vedlejší koncerty ve městech Gold Coast (10. prosince) a Adelaide (12. prosince). Koncerty se budou konat v relativně malých halách (CBD Live v Gold Coast pojme maximálně 1300 lidí, zatímco HQ klub v Adelaide pouze 2200), takže se počítá s tím, že se oba tyto koncerty velmi ryhle vyprodají. Pokud se tedy v prosinci zastavíte v Austrálii a chtěli byste se koncertů SP zúčastnit, určitě s koupí lístků nečekejte na poslední chvíli. Odkazy, kde vstupenky zakoupíte naleznete zde:

10proalldayalldayGold Coast, AustrálieBUY NOW


12proalldayalldayAdelaide, AustrálieBUY NOW