Simple Plan se v květnu vrátí do Brazílie!

Od té doby, co někteří členové Simple Plan v několika rozhovorech zmínili své plány ohledně přivezení No Pads turné do Jižní Ameriky během letošního roku, se místní fanoušci nemohli dočkat, až kapela konečně něco oznámí oficiálně – a pokud možno se na seznamu koncertů objeví jejich nejbližší město.

A i přesto, že k žádnému oficiálnímu oznámení zatím nedošlo a nemůžeme se tak opřít o žádná konkrétní data, brazilský server Destak včera přinesl zajímavou informaci, že se Simple Plan chystají na návrat do Brazílie již v květnu! Podle tohoto serveru by koncertní data měla být oznámena v nejbližších dnech, což dává smysl, jelikož do května nám zbývají už jen necelé dva měsíce.

Co se týče dalších jihoamerických zemí, internetem v průběhu posledních týdnů kolovaly zvěsti o tom, že se Simple Plan možná objeví na festivalu Vivo Ex El Rock v Peru, který se také koná v květnu a časově by tak tento festival perfektně zapadal do období plánovaného jihoamerického turné. Lineup tohoto festivalu by měl být oznámen každým dnem.

Bližší detaily týkající se jihoamerického turné vám na SimplePlan.cz přineseme již brzy!