Simple Plan se letos na podzim vrátí do Kanady na turné s The Offspring

Turné ‚Let The Bad Times Roll Tour‘ už si opravdu zažilo své. Možná si vzpomenete, že naposledy bylo loni na podzim oznámeno, že Simple Plan budou v rámci kanadského turné předskakovat legendární kapele The Offspring, a to na začátku roku 2022. Nicméně pandemie covidu-19 si nebrala servítky a i toto turné kvůli ní muselo být zrušeno. Dobrou zprávou ale je, že kanadští fanoušci se zřejmě konečně těchto dvou kapel ve své zemi dočkají – a to na nezapomenutelném společném turné, ke kterému dojde již letos na podzim!

The Offspring s sebou berou Simple Plan jako speciálního hosta na své kanadské turné, které odstartuje na Halloweena v Halifaxu, NS a bude pokračovat v průběhu celého listopadu, kde bude zakončeno ve městě Victoria, BC. Celkem pak bude mít toto turné 18 zastávek po celé zemi.

Vstupenky jdou do prodeje tento pátek, 9. 9. v 10 hodin ráno EST času, ale pokud se náhodou do Kanady v té době chystáte, je možné využít i předprodeje od 8. 9. od 22 hodin místního času, pokud využijete kód JUSTAKID.

Celý plán turné a propagační video najdete níže: