Simple Plan se objeví v novém filmu ‚Summertime Dropouts‘

Nově zveřejněná tisková zpráva o nadcházejícím „pop-punkovém filmovém muzikálu“ ‚Summertime Dropouts‘ dnes odhalila velmi zajímavou zprávu – ve filmu ztvární jednu z menších rolí i členové Simple Plan!

Ze synopse tohoto filmu je zřejmé, že budou Simple Plan s největší pravděpodobností hrát sami sebe – a jejich scény se budou natáčet v průběhu tohoto týdne. V současné chvíli však není známo, zda-li se některá z písní SP také objeví i na soundtracku k tomu to filmu. A o čem, že Summertime Dropouts vlastně je?

Film je inspirovaný muzikou pop-punkové kapely stejného jména (Summertime Dropouts) a zachycuje příběh skupiny přátel, kteří se snaží následovat své sny a bojovat za šanci zahrát si na Warped Tour. Film přináší zábavnou a nadčasovou nótu, která rezonuje se všemi věkovými kategoriemi. Mezi společenská témata, kterých se tento film dotýká patří například to, že život stojí za to žít naplno, že je toho v životě víc, než jen každodenní rutina, a také se neostýchá tématu šikany.

– Summertime Dropouts –

Kromě malé roličky ve filmu již nyní také víme z fotografií a videí publikovaných některými z herců na Instagramu, že Simple Plan možná budou ve filmu hrát také klíčovou roli pop-punkových idolů mladých kapel, o kterých film vypráví.

Promo fotky Simple Plan najdeme například hned několikrát přilepené na stěně během scény z nácviku kapely, ve videu na Instagramu herce Takaya Abdou Lloyda (@tacairo), zatímco herec Nicholas Podany se v jedné scéně objevuje v old-schoolovém tričku Simple Plan (soudíme tak alespoň dle staršího fontu v logu kapely) – fotografii publikoval jeho herecký „otec“ Aaron Courteau (@aaronjosephcourteau):

V natáčení filmu Summertime Dropouts se po krátké pauze opět pokračuje tento týden v Minnesotě a jeho předběžné datum premiéry se plánuje na léto roku 2019.