Simple Plan se objeví na všech třech datech k oslavám 25. výročí Warped Tour

Když zakladatel Warped Tour Kevin Lyman v roce 2018 oznámil, že právě loňský ročník bude posledním ročníkem tohoto punk rockového festivalového turné, jak jej známe, srdce tisíců hudebních fanoušků se v tu ránu zlomila. Po +č let bylo totiž toto turné perfektním místem, kde se každé léto sešli podobně smýšlející lidé, kteří si přáli nic než užít si skvělé hudby, perfektní letní atmosféry a vzpomínek, které jim zůstanou navěky. Ale možná jsme všichni v skrytu duše tušili, že to nebude tak úplně poslední Warped Tour..

K oslavě letošního 25. výročí Vans Warped Tour se letos v létě spojí několik desítek kapel v neuvěřitelně nabitý line-up umělců, kteří se sejdou na třech speciálních oslavách – a ano, Simple Plan budou mezi nimi!

Simple Plan budou jednou ze tří kapel (po boku We The Kings a Chali 2na & Cut Chemist), které budou moci návštěvníci letošní Warped Tour vidět na všech třech plánovaných Warped akcích. Zahrají jak na velké zahajovací akci přímo v Rock & Roll Hall of Fame v Clevelandu, v Ohiu (8. června), poté se objeví také v Atlantic City (29.-30. června) a nakonec je fanoušci spatří i na poslední, třetí, show v Mountain View, v Kalifornii (20.-21. července).

A jak jsme načrtli výše, kromě Simple Plan, si pro fanoušky na své 25. výročí Vans Warped Tour připravilo skutečně famózní line-up: Blink-182, The All-American Rejects, Good Charlotte, SUM 41, We The Kings, Bowling For Soup, The Used, A Day To Remember, Sleeping With Sirens, The Offspring, Bad Religion, Anti-Flag a mnoho dalších kapel, které budou ještě oznámeny!

Celý line-up pro jednotlivé akce si můžete prohlédnout zde:

20čvcallday21alldayWarped TourMountain View, CA, USAKOUPIT


29čerallday30alldayVyprodánoWarped TourAtlantic City, NJ, USA


08čeralldayWarped TourCleveland, OH, USAKOUPIT