Simple Plan se tento týden vrací do Evropy: co můžeme čekat od Slam Dunk Festivalu?

Už jen několik hodin nás dělí od velkého návratu Simple Plan na starý kontinent, kde jsme je měli naposledy možnost vidět v létě roku 2017. Členové kapely nastupují do svých letadel buď během dnešního večera, či zítřka, jelikož je již tento víkend čekají vystoupení na obou datech britského Slam Dunk Festivalu – v Leedsu v sobotu a v neděli v Hatfieldu.

Kromě Simple Plan budou mít fanoušci možnost vidět koncerty dalších skvělých kapel včetně All Time Low, New Found Glory, Neck Deep, Waterparks, Plain White T’s, NOFX, Bullet For My Valentine, Bad Religion a mnoha dalších.

V současné chvíli jsou již nástroje a další potřebná technika Simple Plan na cestě do Británie, kde musí být vše již brzy plně připraveno na sobotní příjezd Simple Plan do Leedsu, kde bude Slam Dunk Festival zahájen.

Co můžeme očekávat od Slam Dunk Festivalu?

Ještě než vůbec SP na festivalu vystoupí, čeká je na obou datech autogramiáda pro fanoušky – a to od 14:10 hodin v podepisovacím stanu Amazon Music (pozor – pokud budete na místě, na festivalu budou celkem tři stany s autogramiádami, tak doražte k tomu správnému). Autogramiáda potvrá celkem 45 minut. Více informací najdete zde:

A konečně: na pódium Monster Stage se Simple Plan objeví po Waterparks přesně v 16:35 a čeká je 55-minutový set. Mnozí z vás si možná říkají, jestli náhodou Simple Plan nezahrají nějaké nové písně, na kterých v současné době pracují. Bohužel, vzhledem k tomu, že víme, že kapela dosud neměla čas společně nic odzkoušet, je spíše nepravděpodobné, že by k podobnému překvapení došlo. Nicméně, nikdy neříkejme nikdy! Jedna věc je jasná: určitě můžeme očekávat další fantastickou SP show.

Co se týče Davida, jsme si téměř jisti, že se ani tentokát ke zbytku kapely na jejich evropská vystoupení nepřipojí, takže můžeme opět očekávat, že jej během některých z jeho partů nahradí na baskytaře Chady Awad.

A na závěr: budeme pro vás reportovat z místa přímo ze Slam Dunk South – z Hatfieldu a také máme několik špionů na Slam Dunk North, takže rozhodně sledujte tento víkend naše sociální sítě (Facebook | Twitter | Instagram), budeme se vás snažit updatovat o všem, co se bude dít! Máme také stále několik placek SP.cz, takže pokud jedete do Hatfieldu, nebojte se o ně přihlásit :) Třeba se s někým z vás uvidíme!