Simple Plan stále předpokládají, že se americké letní turné uskuteční

V současné situaci, kdy jsou mnozí z nás ve velké nejistotě ohledně svých letních plánů, vzhledem k rušení mnoha akcí na několik dalších týdnů, je jasné, že všechny zajímá, jak to bude dál.

Simple Plan se proto rozhodli obeznámit své fanoušky o svých nadcházejících plánech s ohledem na situaci ohledně koronaviru, a zároveň všem ohroženým poslali slova útěchy. V současné chvíli kapela neplánuje jakékoliv zrušení svého nedávno oznámeného amerického turné s New Found Glory.

Celý český překlad zprávy od Simple Plan najdete zde:

Wow… to byl ale ŠÍLENÝ TÝDEN!!! 🤦🏻‍♂️

Všichni na vás myslíme a doufáme, že každý z vás zůstává v bezpečí před veškerým tím chaosem a šílenostmi, které se všude kolem nás dějí. Prosím, opatrujte se, a myslete na ty kolem vás. Zvládneme to!

Vzhledem k tomu, že se na celém světě rojí zrušené koncerty, zaznamenáváme i my z vaší strany mnoho dotazů ohledně našich nadcházejících koncertů.

V současné chvíli stále plánujeme, že se uskuteční všechny jarní/letní koncerty v rámci našeho “Pop-Punk’s Still Not Dead” turné s New Found Glory a Knuckle Puck, stejně jako naše vystoupení na kanadských letních festivalech. Samozřejmě, jedná se o velmi neprecedentní a stále se měnící situaci, takže pokud by došlo k dalším změnám, dáme vám okamžitě vědět a poskytneme vám veškeré důležité informace. V tuto chvíli ale zůstáváme nadějnými, že se všechny tyto koncerty odehrají a nemůžeme se dočkat, až se s vámi opět uvidíme na našich koncertech!

Vstupenky na všechny koncerty jsou nyní v prodeji a odkazy najdete na simpleplan.com – a že se ale prodávají! Také máme k dispozici 2 úžasné VIP možnosti: Very Important Pizza Party, kde se s námi můžete setkat a fotit se s námi i s New Found Glory a pak Main Event, kde se s námi setkáte v zákulisí před koncertem a můžete se na nás koukat z boku pódia během koncertu! VIP vstupenky jsou dostupné na stejném místě.

Milujeme vás a doufáme, že se s vámi všemi brzy uvidíme, abychom si mohli opět zazpívat, zaskákat a zatancovat!

Opatrujte se!“

– Pierre, Chuck, Seb, Jeff a David –