Simple Plan vydají nové album na modrém & růžovém mramorovém vinylu

Šesté studiové album Simple Plan, které vychází 6. května, nevyjde pouze digitálně a na fyzických CD, ale fanoušci si jej budou moci vychutnat i na speciálních limitovaných edicí gramofonových desek!

Již nyní si můžete Harder Than It Looks na vinylu předobjednat na několika stránkách s hudebninami – a to hned ve dvou různých barevných variacích: s modrou nebo s růžovou mramorovou vinylovou deskou.

Zatím není potvrzeno, jak přesně budou tyto vinyly vypadat, jelikož různé stránky používají různé vizuály samotných disků. Kromě dvou nejvíce rozšířených, které vidíte v banneru v tomto článku nahoře (ty najdete například na stránce Impericon – modrý či růžový vinyl zde stojí 31 €), jsme nalezli také další variantu růžového designu na stránkách Rough Trade (za $24.99 – tato „verze“ je zde však již vyprodána):

Tracklist alba bude na vinylu rozdělen přesně napůl – po 5 písních na každé straně. Vypadá to, že na těchto vinylech nenajdeme žádné bonusové tracky.

Kapela zatím prodej vinylů oficiálně neoznámila, ale dle všech stránek, které vinyl k předobjednávce již nabízejí, by mělo Harder Than It Looks v této formě vyjít 28. října 2022

Tak co, jdete do vinylu?