Simple Plan vydali novou verzi ‚I’m Just A Kid‘ feat. LØLØ

K oslavě 20. výročí jejich prvního alba ‚No Pads, No Helmets… Just Balls‘ (2002), se Simple Plan rozhodli vydat novou speciální verzi jejich vůbec prvního singlu ‚I’m Just A Kid‘ – tentokrát s kanadskou zpěvačkou a skladatelkou LØLØ.

I přesto, že se jedná o 20 let starý hit, píseň ‚I’m Just A Kid‘ dosáhla během pandemie zcela nové úrovně a povědomí ve společnosti, když se zničehonic stala virální výzvou na TikToku, v rámci které se lidé z celého světa fotili ve stylu svých starých fotografií z dětství. Tento trend má v současné době přes 3,5 milionu videí včetně klipů od celebrit jako Ed Sheeran, Usher, Drew Barrymore nebo Venus a Serena Williamsovy.

Tato zbrusu nová verze ‚I’m Just A Kid‘, kde si LØLØ zazpívala v druhé sloce a také v refrénu, je nyní exkluzivně na Amazon Music.

Můžete si ji ale poslechnout i zde:

LØLØ, rozená Lauren Mandel (24 let) se vyjádřila, že Simple Plan patří mezi idoly jejího dětství:

„Nestává se každý den, že by vás nejoblíbenější kapela vašeho dětství požádala o to, abyste si zazpívali na jedné z nejikoničtějších písní vaší generace. Pokud byste řekli mému sedmiletému já, že si jednou tuhle píseň zazpívám SE SIMPLE PLAN, a ne jen tak sama doma, asi bych na místě umřela. Spolupracovat s těmito kluky na této verzi “I’m Just a Kid” a zazpívat si ji s nimi na pódiu na So What Festu rozhodně patří mezi nejlepší zážitky mého života. P.S. Ještě stále jsem přesvědčená, že to není skutečnost, a že si ze mě někdo dělá srandu.”“
– LØLØ –

And co o této spolupráci řekli Simple Plan?

„Teď víc než kdy jindy, si opravdu ceníme toho, že jsme složili písně, které rezonují s lidmi všech věkových kategorií, a že se tak můžeme stát důležitou součástí jejich života. I’m Just A Kid je jednou z našich nejdůležitějších písní a jsme neskutečně vděční všem, kteří si ji poslechli, a kterým v průběhu let pomohla. Stala se takovou známkou naší kapely, obzvlášť pak po tom šíleném úspěchu na TikToku a těch miliard přehrání, které se jí dostalo. A jelikož letos slavíme 20 let od jejího vydání, říkali jsme si, že by byla sranda ji našim fanouškům naservírovat v trochu aktualizované verzi s naší kamarádkou LØLØ. Vždycky jsme si cenili spoluprací s mladými umělci, kteří udržují pop punk novým a vzrušujícím a je super využít naší platformy k tomu ukázat jejich talent. O tom ta naše scéna vlastně je. Doufáme, že se vám tato nová verze bude líbit a nemůžeme se dočkat, až vás uvidíme na turné všude po světě!“
– Simple Plan –

Simple Plan doufají, že LØLØ (která jim původně měla předskakovat na americkém turné s New Found Glory, které bylo kvůli COVIDu bohužel zrušeno) s nimi bude v budoucnosti opět koncertovat.

Dejte nám vědět, co na novou verzi I’m Just a Kid feat. LØLØ říkáte!