Simple Plan vystoupili na Beale Street Music Festivalu v Memphisu

Včera večer po dlouhé době Simple Plan opět vyskočili na pódium – a to na svém prvním květnovém koncertu – v Memphisu, v americkém státě Tennessee, kde byli součástí line-upu Beale Street Music Festivalu, který v ten samý den přivítal také umělce jako Echosmith, OneRepublic a došlo i na překvapivé vystoupení Miley Cyrus. Každoročně tento festival přiláká na téměř 100 000 hudebních fanoušků.

Kapela do svého setlistu zařadila množství svých největších hitů, včetně Welcome To My Life, Your Love Is A Lie a Perfect a jak jsme již očekávali, fotograf a kamarád SP, Chady Awad, opět kapele několikrát během koncertu vypomohl na baskytaru, jelikož David Desrosiers se stále doma věnuje zlepšení svého duševního zdraví.

Během jejich pobytu v zákulisí měli členové SP mimo jiné také příležitost setkat se se svými starými známými z American Hifi, kteří na tomto festivalu doprovodili Miley Cyrus během jejího vystoupení. Na fotku SP s kluky z American Hifi, stejně jako na první fotky z vystoupení Simple Plan na Beale Street Music Festivalu, se můžete podívat v naší galerii: