Simple Plan vystoupili pro 60 000 lidí v Atlantic City na dalším koncertu k 25. výročí Warped Tour!

Podle zahraničních reportů se tento víkend do Atlantic City, v americkém státě New Jersey, sjelo na 60 000 lidí, aby se zúčastnili v pořadí druhého z celkem tří letošních speciálních koncertních dat k oslavě 25. výročí legendárního hudebního festivalového turné Warped Tour.

Během prvního dne Warped víkendu v Atlantic City se festival bohužel hned ze začátku dostal do úzkých, když jej zasáhla obrovská bouřka, kvůli které museli být dokonce účastníci na čas evakuováni, což v důsledku znamenalo posunutí začátku vystoupení větší části kapel a také zkrácení jejich setů. Nebyli by to však fanoušci Warped Tour, kdyby všechny tyto nešvary nevzali sportovně a i přes prvotní nepřízeň počasí si návštěvníci Warped v Atlantic City zachovali úsměv na tváři a užili si všech aktivit, které si pro ně organizátoři připravili.

Mezi kapelami, na které se mohli návštěvníci v Atlantic City těšit patřili legendy alternativní a pop-rockové hudební scény jako Blink 182, Good Charlotte, Bad Religion, Bowling For Soup, A Day To Remember, We The Kings, Less Than Jake, The Offspring nebo také Simple Plan.

Naši nejoblíbenější kanaďané opět představili neskutečně energetický set, který byl jak médii, tak i fanoušky nesmírně vychvalován. A ač byl jejich čas na pódiu relativně krátký, i přesto se klukům podařilo rozeskákat desítky tisíc fanoušků, které se na ně přišli podívat. A kromě toho měli navíc ještě jedno eso v rukávu – jelikož byli součástí tohoto data Warped Tour také We The Kings, SP si nemohli nechat ujít tuto příležitost a pozvat si opět na pódium jejich dobrého kamaráda Travise Clarka, který se k nim připojil během ‚I’m Just A Kid‘. Podívejte se, jak vypadal celý setlist Simple Planv Atlantic City:

1. I’d Do Anything
2. Jump
3. Addicted
4. Shut Up
5. Welcome To My Life
6. Boom!
7. I’m Just A Kid
8. Perfect
9. What’s New Scooby Doo
10. The Worst Day Ever
11. Summer Paradise
12. I’m Just a Kid

V průběhu dne pak členové Simple Plan převzali vládu nad Instagramem hudebního magazínu Alternative Press a na jeho Stories nahráli celou řadu videí ze zákulisí právě jejich dne na Warped Tour. Pokud vám tyto Stories unikly, nemusíte mít strach – všechny se nám je podařilo uložit a navěky uchovat v podobě následujícího kompilačního videa:

A jako vždy se na závěr nezapomeňte podívat do galerie, kde již nyní naleznete hromadu prvních fotografií právě ze setu Simple Plan na Warped Tour v Atlantic City: