Simple Plan zahráli na poslední Warped Tour v historii v Mountain View

Po dlouhých 25 letech minulý víkend zavřelo své brány legendární alternativní hudební festivalové turné Warped Tour, a to víkendovou štací v Mountain View, CA, kde se pro tuto příležitost rozloučeit se sešlo na několika Warped stagích hned několik desítek kapel z různých částí hudební scény. Kromě Simple Plan zde tak vzdali Warped Tour hold také The Offspring, We The Kings, Bad Religion, Good Charlotte, Less Than Jake, NOFX, Sum 41 nebo The All-American Rejects.

Jen co byly koncerty k 25. výročí oznámeny, bylo okamžitě jasné, že si Simple Plan tuto příležitost být součástí těchto jedinečných koncertů, jelikož se jako kapely již nyní zapsali do historie jako jedna z nejčastějších kapel na line-upu Warped Tour. Rozloučení s Warped bylo samozřejmě velmi emocionální a několik členů kapely proto nezapomnělo na tuto důležitou součást jejich kariéry zavzpomínat také na svých sociálních sítích:

Díky Kevinu Lymanovi a Vans Warped Tour za 25 let dokonalosti. Warped dalo naší kapele domov a místo, kde jsme mohli růst a rozhodně proto sehrálo velmi důležitou část v naší kariéře. Včerejšek v Mountain View byl 🤘🏻🤘🏻🤘🏻.

– Pierre Bouvier –

Mountain View, bylo jsi překrásné! Díky moc za všechny ty skvělé časy a díky Vans Warped Tour za to, že jsme si jí mohli naposledy zúčastnit. Warped Tour bude mít v mém srdci již navždy speciální místo.

– David Desrosiers –

Fantastický dav na včerejší poslední Warped Tour. Díky moc za všechny ty dobré časy, za všechnu tu muziku a díky všem fanouškům, kteří se za všechna ta léta na tento festival vypravili podpořit živou muziku a své oblíbené kapely. 🤟🏻

– Seb Lefebvre –

Warped Tour byla naskutečná! Děkujeme ti, Kevine Lymane za to, že jsi vytvořil tak neskutečný festival, kde se mohou sejít lidé (z celého světa) a společně si vychutnat svou. Na tomto turné jsme jako kapely vyrostli. Mám na něj tolik vzpomínek.

– Jeff Stinco –

Pokud byste se sami chtěli přesvědčit o tom, jak to na poslední Warped Tour vlastně vypadalo, podívejte se na následující video, které dokumentuje první ze dvou dní Warped víkendu v Mountain View, v Kalifornii, které zachycuje mimo jiné také meet&greet Simple Plan s jejich fanoušky a také jejich samotný koncert:

A nebyl by to samozřejmě kompletní koncertní post, kdybychom nepřidali také fotografie z této poslední Warped show Simple Plan. Celé album z koncertu SP v Mountain View najdete již nyní v naší galerii: