Simple Plan zahráli na univerzitě ve Slippery Rock v Pennsylvánii na jedinečném koncertě

Stovky šťastných obyvatel města Slippery Rock v americké Pennsylvánii měli včera večer unikátní příležitost vidět koncert Simple Plan v prostorech kampusu místní univerzity bo boku překapely Punchline – a to vše jen za pouhých 10 dolarů!

Členové kapely se konečně opět „vrátili zpět do práce“ po několika měsících volna, které někteří strávili doma, jiní zase dovolenkováním v Itálii (Seb) či na Barbadosu (Pierre).

Jelikož kapela již nějakou dobu společně nezahrála, jistě bude mnohé z vás zajímat, jak asi vypadal včerejší setlist. Jak budete moci vidět níže, Simple Plan se rozhodli zvolit regulérní mix písní ze všech svých pěti alb, s tím, že se především zaměřili na songy z prvních dvou desek, které byly v USA jejich nejpopulárnějšími. A určitě stojí za zmínku, že i přesto, že je No Pads turné u konce, kluci i přesto stále zachovali pro nás již klasickou zábavnou výměnu mezi Chuckem a Pierrem v průběhu Grow Up.

A jak tedy celý setlist koncertu Simple Plan na Slippery Rock University vypadal? Podívejte se sami:

1. I’d Do Anything
2. Jump
3. Welcome To My Life
4. Jet Lag
5. Boom!
6. Addicted
7. Can’t Keep My Hands Off You
8. Your Love Is A Lie
10. Summer Paradise
11. Grow Up
12. Crazy
13. I’m Just A Kid
Přídavek:
14. Shut Up!
15. Perfect World
16. Untitled
17. Perfect

A na závěr se nezapomeňte stavit v naší galerii, kde na vás již čekají jak fotky ze zákulisí včerejší návštěvy Simple Plan v místním kampusu, tak i fotografie z jejich vlastního vystoupení: