Simple Plan zahráli ‚What’s New Scooby-Doo?‘ a další na prvních 3 show v Disney Worldu

Kromě Mickeyho Mouse a jeho přátel měli včerejší návštěvníci World Disney World rezortu v Orlandu, na Floridě možnost potkat i další zajímavé postavy. Simple Plan zde totiž zahájili svou dvoudenní rezidenci, a to hned se třemi koncerty v jeden den, v rámci Garden Rocks festivalu, který přivítal stovky lidí.

Během třech 30-minutových setů, které se konaly v 17:00, 18:30 a v 20:00, Simple Plan představili tři rozdílné setlisty, přičemž dva z nich – první a poslední – si budete moci shlédnout sami níže. Jen tak pro zajímavost – kapela tyto sety zahájila svou starou intro sirénou, na kterou si jistě vzpomenete z živáku MTV: Hard Rock Live (který byl shodou okolností také natáčen v Orlandu, na Floridě).

Pierre na pódiu dokonce zavzpomínal na první koncert, který jeho kapela v Disney Worldu kdy hrála – v roce 2002, a kde také poprvé potkal svou nynější manželku Lachelle (celý tento příběh si můžete v Pierrově podání poslechnout v čase 10:45 v druhém videu), která se s jejich dvěma dětmi včerejšího koncertu také zúčastnila. Kromě Lachelle si své děti a drahé polovičky vzali s sebou do Disney World i ostatní kluci, aby dětem ukázali Disney World, a zároveň, aby své tatínky mohli opět vidět při práci. A teď už si poslechněte první a třetí set Simple Plan ze včerejšího dne na následujících dvou videích:

17:30 setlist:

1. Shut Up!
2. I’d Do Anything
3. Jet Lag
4. Welcome To My Life
5. I’m Just A Kid
6. Perfect

20:00 setlist:

1. Shut Up!
2. The Worst Day Ever
3. Addicted
4. Boom!
5. I’m Just A Kid
6. Perfect

A i přesto, že zatím ještě nemáme k dispozici druhý ze setlistů, již nyní víme, že právě do něj Simple Plan překvapivě zařadili mimo jiné i ‚What’s New Scooby-Doo‘. Poslechněte si, jak kluci tuto klasiku v Disney odehráli:

Simple Plan ve Walt Disney Worldu vystoupí s dalšími třemi sety i dnes. Do té doby si můžete zatím nasát atmosféru z prvního dne v Disney Worldu v naší galerii: