Simple Plan zakončili cyklus TOFTT turné poslední show na festivalu v Kanadě s Perfect World a Untitled na setlistu!

V sobotu, 11. srpna, se Pierre, Chuck, Jeff a Sebastien sešli v malém městě Saint-Jean-sur-Richelieu nedaleko od Montrealu, kde odehráli poslední koncert v rámci tourovacího cyklu k jejich albu Taking One For The Team. Po tomto koncertě plánuje kapela vrátit se zpátky ke skládání, což je doufejme brzy dostane zpátky do studia, kde se vrhnou na nahrávání dalšího studiového alba [Simple Plan dokonce v nedávných rozhovorech několikrát zmínili, že by rádi nějakou hudbu vydali již začátkem příštího roku].

Tento poslední koncert turné se uskutečnil na Mezinárodním festivalu horkovzdušných balónů v Saint-Jean-sur-Richelieu a jelikož se konal tak blízko jejich rodnému městu, přijelo se na ně podívat hned několik jejich kamarádů, které měli fanoušci možnost v davu zahlédnout – mezi nimi zmiňme například grafika kapely Freda Jerome nebo jejich bývalého mech guye, fotografa a moderátora Man Of The Hour show – Patricka Langlois (známého také jako „šestý člen Simple Plan). Kromě nich byli pak na místě také rodiny samotných členů kapely, čehož také Simple Plan využili v průběhu písně I’m Just A Kid, kdy na pódium přizvali své vlastní děti (a několik dalších), aby si s tatínky (a s Patrickem a jeho synem) pořídili společné foto [foto najdete v horní části článku].

Ještě než koncert vůbec začal si ale Simple Plan nemohli nechat ujít svou zvukovou zkoušku, která vzhledem k tomu, že se jednalo o festival, byla veřejná. Během ní pak Pierre pobavil přihlížející návštěvníky když sestoupil z pódia a během ‚Farewell‘ se s mnohými pozdravil [podívejte se na tento skvělý okamžik zde]

Co se pak samotného koncertu týče, jednalo se o první show po několika měsících kratších setů, kdy měli Simple Plan konečně možnost pro jednou zase odehrát plný setlist. Podobně jak tomu bylo u jejich předešlého vystoupení na hokejovém utkání Pro-Am Gagné-Bergeron kluci na setlistu zachovali píseň Untitled [viz video níže!] a kromě ní ozvláštnili tuto show fanouškům také přidáním další raritky: Perfect World!

A jak vypadal celý setlist? To už se podívejte sami (moc díky Jen):

1. I’d Do Anything
2. Jet Lag (francouzská verze)
3. Jump
4. Your Love Is A Lie
5. Welcome To My Life
6. Boom
7. Addicted
8. Can’t Keep My Hands Off You
9. When I’m Gone
10. Grow Up
11. Crazy
12. I’m Just A Kid
Přídavek:
13. Shut Up!
14. Perfect World
15. Untitled
16. Perfect

A na závěr se pojďme nyní společně podívat na první fotografie z tohoto posledního koncertu Simple Plan na hodně dlouhou dobu. Všechny najdete v naší galerii: