Simple Plan zavzpomínali na rok 2017 plný No Pads turné & slíbili zahájit práce na novém albu v roce 2018

S posledním koncertem (dnes v Niagara Falls, NY) No Pads před sebou v letošním roce, roce, kdy debutové album Simple Plan oficiálně oslavilo 15. výročí, si kapela ve svém nejnovějším příspěvku na Instagramu zavzpomínala na celý tento rušný rok a také se vyjádřila k tomu, co toto turné znamenalo jak pro ně, tak i pro jejich fanoušky.

Ve své zprávě Simple Plan potvrdili, že v příštím roce rozšíří No Pads turné do dalších zemí, do kterých se s ním letos nestihli podívat (v současné chvíli víme najisto o plánech pro Jižní Ameriku a Austrálii) a také slíbili, že kromě koncertů bude rok 2018 také ve znamení zahájení prací na nové studiové desce.

Přečtěte si celý tento zajímavý vzpomínkový příspěvek z pera kluků z SP nyní v češtině:

Dnešní koncert v Niagara Falls bude poslední No pads show roku 2017 v USA. Pro nás to bylo neuvěřitelné dobrodružství a jsme vděční každému, kdo se na nás přišel letos podívat. 🙌🏻🙌🏻🙌🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Chtěli jsme oslavit 15. výročí alba, které nám změnilo život tím, že odehrajeme tyto speciální koncerty, a doufali jsme, že se na ně někteří z vás budou chtít přijít podívat a zazpívat si s námi. Nikdy jsme ale nečekali, že se to zvrhne v celý rok koncertů po celém světě, 3 turné po USA a tak neskonalou dávku lásky a podpory naší muziky, kterou jsme stvořili tak hrozně dávno. Byl to pro nás opravdu neskonale naplňující a nádherný rok, odehráli jsme naprosto kouzelné koncerty a potkali jsme tolik našich oddaných fanoušků. Připomněli jste nám opět jak velké to máme štěstí, že můžeme dělat to, co v životě milujeme ze všeho nejvíc. Vaše oddanost, láska a loajalita vůči naší kapele se nás opravdu velice dotkla u srdce. Slyšeli jsme tolik příběhů o tom, jak vám naše hudba pomohla vypořádat se s ories about how our music has helpetěžkými chvílemi ve vašem životě, viděli jsme stovky tetování našeho loga, či našich textů a uvědomili jsme si, kolik přátelství a vztahů dodnes existuje kvůli kapele, která před tolika lety začala ve sklepech našich rodičů v Montrealu…

Toto turné bylo jedním z nejlepších zážitků naší dosavadní kariéry. Ještě jednou, díky moc za vše.

– Pierre, Chuck, Sebastien, Jeff a David –

P.S.: Ještě je několik míst, které jsme na tomto turné nenavštívili a víme, že tam na nás čekáte… V průběhu příštích několika týdnů oznámíme závěrečné části No pads turné. Nemůžeme se dočkat roku 2018 až se s vámi uvidíme, a až začneme pracovat na novém albu!