Simple Plan získají na Juno Awards ocenění za své dobročinné snahy!

Členové Simple Plan byli pozváni na dnešní tiskovou konferenci pro letošní Juno Awards, která se konala v Ottawě, v Kanadě a kde Simple Plan zde měli pomoci s určitým velkým oznámením i přesto, že na žádné ocenění letos nebyli nominováni. Ale nemějte strach – vypadá to, že kluci z Juno Awards letos neodejdou s prázdnou. To rozhodně ne.

Na tiskové konferenci bylo oznámeno, že Simple Plan se stanou letošními recipienty ocenění „Allan Waters Humanitarian Award“ (cena Allana Waterse za dobročinné snahy), která je každoročně udělována tomu kanadskému umělci, jehož humanitární přičinění daný rok pomohlo pozitivně vylepšit sociální prostředí Kanady.

Simple Plan tuto cenu obdrží díky své nadaci, kterou založili v roce 2005 – Simple Plan Foundation, která pomáhá mladým lidem a skrz kterou se Simple Plan snaží inspiroval lidi, aby následovali své sny. Podle kanadské žurnalistky Lynn Saxberg jsou Simple Plan nejmladšími recipienty tohoto humanitárního ocenění v historii jejího předávání. Předchozími oceněnými umělci byli například Neil Young nebo Bryan Adams.

“Slova ani nemohou vyjádřit jak moc vděční jsme za to, že můžeme obdržet toto ocenění, řekl bubeník Simple Plan Chuck Comeau. “Být oceněni skupinou CARAS a Juno Awards je pro nás ohromnou poctou. Jako kapela máme velké štěstí, že od fanoušků získáváme neustálou podporu, která nám během posledních desíti let umožnila pokračovat dělat to, co milujeme. Díky tomu věříme, že je navýsost důležité lidem tento dar oplácet, a Simple Plan Foundation je naším způsobem, jak tak učinit. Jsme velice pyšní na vše, co s naší nadací děláme – pomohla nám definovat se jako kapela a stala se velkou součástí toho, kým jsme. Simple Plan Foundation bude v příštích letech rozhodně i nadále růst a i budeme se snažit i nadále pomáhat komunitám kolem nás.”

„Jsme velmi nadšeni, že můžete oceněnit charitativní snahy Simple Plan a jejich oddanost blahobytu mladých tímto oceněním. Jejich neustálá oddanost filantropii a jejich nadace je ohromná a my jim vzdáváme poctu za jejich mimořádnou práci,“ řekla o Simple Plan Melanie Berry, prezidentka a CEO Juno Awards.

Juno Awards se budou konat 1. dubna 2012, ale podle tiskové zprávy členové Simple Plan toto ocenění obdrží o den dříve, tedy 31. března na 2012 JUNO Gala Dinner & Awards v Ottawě, v Kanadě.

Na tiskové konferenci bylo také oznámeno, že se 31.března Simple Plan zúčastní v rámci Juno týdne tzv. „Fan Fare“ v St. Laurent Mall v Ottawě.

Určitě se nezapomeňte podívat do galerie, kde najdete první fotografie Simple Plan z této tiskové konference.

Gratulujeme Simple Plan! Toto ocenění bylo rozhodně velmi zasloužené!