SimplePlan.cz slaví 11 let online!

Rok od roku je čím dál obtížnější si uvědomit, jak rychle čas běží.. Věděli jste například, že dnes je tomu přesně 11 let od založení SimplePlan.cz?

Samozřejmě v tu dobu již měla stránka 2 roky na světě tak napůl v blogové formě na platformě sblog.cz (od r. 2005), ale oficiální začátek je jen jeden, a za ten považujeme spuštění SimplePlan.cz jako web, 13. srpna 2007, kdy jsem se rozhodla, že blog prostě nebyl dostačující – že čeští (ale i zahraniční) fanoušci potřebovali něco většího a také kredibilnějšího [pokud nejste s historií SimplePlan.cz až tak obeznámeni, mrkněte se sem!].

11 let poté a bez žádných pauz, je SimplePlan,cz stále tady, dnes už jako nejdéle bez přestávky fungující fanstránka o Simple Plan na internetu.

„… Ale Dominiko, jak to vlastně všechno sama zvládáš?“, se mě často ptají i mí nejblžší. Abych řekla pravdu, i přesto, že stránku spravuji od začátku sama, nikdy bych nemohla říct, že bych byla schopná ji vést sama bez pomoci ostatních fanoušků. Je až neuvěřitelné, kolik fanošků je ochotno podat pomocnou ruku, jen aby se i ostatní fanoušci o své kapele dozvěděli něco víc – ať už pořízením fotografií či videa, pomoci s překladem francouzského rozhovoru, zasláním setlistu, či jen vyprávěním o tom, co zajímavého se odehrálo na koncertě, ze kterého se právě vrátili. A to vše dohromady je jeden velký důvod, proč je tato stránka stále tak aktivní – díky vám. Vy všichni, co stránku navštěvujete, co pomáháte zlepšovat obsah jednotlivých příspěvků nebo jenom komentujete na našich sociálních sítích, jste součástí důvodu proč má tato stránka stále kam růst a má možnost nabídnout fanouškům Simple Plan trochu bližší vhled do práce této kapely a jejich hudby. Domnívám se, že se asi všichni shodneme, že to není vždy jen o tom zopakovat, o čem mluví oficiální tisková zpráva, ale o tom najít v SP světě i to něco navíc – a není ani třeba být bulvární. Osobně považuji naprosto fantastické, že vím, že se po celém světě pohybuje tak oddaná skupina malých Simple Plan reportérů, kteří jsou ochotni dát ostatním vědět o tom, co se děje kolem nich! A já vám za to MOC děkuji!

Sice nás v nejbližší budoucnosti žádné koncerty SP nečekají, ale vůbec nemusíte mít strach! O novinky o SP tady budete mít vždycky postaráno, ale co hlavně – máme před sebou celý proces tvorby dalšího, v pořadí již šestého, alba Simple Plan! Kdo ví, co všechno nás čeká?

Co můžeme říct s naprostou jistotou je, že SimplePlan.cz bude jako vždy klukům v patách a vy tak budete v obraze během celé této jízdy!

Samozřejmě největší dík patří jako vždy našim klukům ze Simple Plan za to, že se stále tak skvěle drží už tolik let, a hlavně za to, jak oddaní a věrní jsou svým fanouškům. Myslím, že mluvím za všechny, když řeknu, že si toho nesmírně vážíme. A teď trochu osobněji – díky Pierre, Chucku, Jeffe, Sebe a Davide za veškerou podporu, kterou jste této stránce za všechny ty roky projevili – obzvlášť pak během TOFTT éry. Jsme nedočkaví z toho, co všechno pro nás v budoucnu chystáte a už se naprosto nemůžeme dočkat, až vás zase jednou VŠECHNY uvidíme spolu na jednom pódiu.

Načněmetedy společně náš 12. rok, co říkáte? Baterka je plná a klávesnice připravená – pojďme se podívat, co pro nás budoucnost v tom našem světě SP novinek chystá!

Ještě jednou díky za vše. Myslím to vážně.

P.S.: Začínám od vás dostávat dotazy ohledně letošního srazu fanoušků SP! Určitě něco uspořádáme – ideálně na podzim, až trochu opadnou ta vedra! Sledujte prosím náš Facebook, kde se v nejbližší době domluvíme na termínu, který by vyhovoval nejvíce z vás. A pokud máte nápady na program, jsem vždycky jedno velké ucho :) [více informací o předchozích srazech fanoušků SP najdete zde]

VYHRAJE PLACKU – SOUTĚŽ K 11. VÝROČÍ!

A na závěr jeden dáreček ode mě pro vás! Pokud jste fanouškem SimplePlan.cz již nějakou tu chvilku, pak jistě víte o existenci speciálních placek SimplePlan.cz, které získávají ti nejvěrnější z vás, jsou rozdávány na koncertech a také účastníkům srazů SP.cz! Tak pokud ještě nemáte svou a rádi byste, toto je vaše šance! Navštivte náš Facebook a zúčastněte se naší speciální ‚Win The Pin‘ soutěže, ve které má 6 z vás šanci získat svou vlastní SimplePlan.cz placku! Oficiální pravidla soutěže najdete zde.

>> PŘIHLASTE SE DO SOUTĚŽE ZDE < <