SimplePlan.cz slaví 12 let online!

S přibývajícími lety je stále těžší a těžší uvěřit tomu, jak rychle čas běží, ale dnes, 13. srpna, je tomu přesně 12 let (od roku 2007), kdy tato stránka poprvé oficiálně spatřila světlo světa. Někteří z vás jste tu s námi byli od prvního dne, někteří ještě déle (jsou tu totiž i takoví, co ještě pamatují SP blog, který SimplePlan.cz předcházel) a vy ostatní jste se k nám připojili někdy v průběhu této cesty.

Letos bych chtěla tento příspěvek nechtěla zbytečně natahovat, takže mě nechte vyjádřit alespoň velké DÍKY. Ve světě sociálních sítí, kde se novinky o 140 znacích šíří rychlostí blesku, je úžasné vidět, že jsou tu stále takoví, kteří si ve svém nabitém životě najdou chvíli na přečtení nejen titulku denních zpráv, ale i samotného článku. Takže moc díky za to, že tu s námi stále jste i po tolika letech, a že je tu stále tolik z vás, kteří nám pomáháte v tom, že tato stránka může i nadále růst. Každý den mne se nepřestávám udivovat nad tím, že téměř před i po každém koncertě SP od vás dostávám zprávy s detaily z jednotlivých koncertů, fotkami, videi, setlisty… Je to právě díky této kolektivní snaze, díky které vám tato stránka může i nadále přinášet ty nejčerstvější informace a pomoci vám zorientovat se ve světě Simple Plan – a to někdy dokonce i dřív, než tak učiní oficiální zdroje :)

A na závěrnesmím samozřejmě opomenout samotné členy Simple Plan za veškerou jejich podporu a důvěru, kterou mně a této stránce za ta léta projevili. Vždycky tady budu, abych vám to oplatila.

Ještě jednou díky za veškerou podporu a pomoc, posledních 12 let bylo neskutečných. Tak ať nám to vydrží dalších 12 let a dál!