SLEDUJTE: Pierre zazpíval první ukázku z nového singlu „The Antidote“

Včera večer Simple Plan a Papa Roach na TikTok Live uspořádali společnou show v rámci předtočené session, kde obě kapely (Simple Plan byli reprezentováni Pierrem na pódiu a Chuckem fangirlováním v davu), zahráli písně ze svých vlastních katalogů. Obsahu celého tohoto streamu se budeme věnovat v příštím článku, ale v tomto bychom chtěli dopřát prostor hlavnímu překvapení večera, a to první ukázkou nové písně Simple Plan „The Antidote“, která vychází již příští týden, 5. listopadu.

Pierre se rozhodl fanoušky potěšit hned jednou slokou a celým refrénem „The Antidote“. A pokud jste jako my ostatní také v tu dobu sladce spali, nemusíte mít strach, že vám něco uniklo – díky naší čtenářce Loře, které se stream podařilo zachytit na videu, si nyní můžete ukázku nového singlu poslechnout i vy. Nehledě na to, že pod videem pro vás máme jako vždy připravený už i text písně:

Caught up in a life that I wish I could erase
I wanna disappear, wanna leave without a trace
I’m looking in the mirror but I can’t see through the pain
So I take another pill and I hope it goes away

Cause my broken pieces
Don’t fit in

Everytime I feel alone
Like the walls are caving in,
Like I never win,
Like it’s crawling under my skin
You’re the antidote
And even when it hurts the most
And I’m trying to find a way
But there’s no escape
Like a poison feel in my veins
You’re the antidote
You’re the antidote
You’re the antidote

V rámci livestreamu se Jacoby Shaddix z Papa Roach zeptal Pierra, co bylo inspirací k této písni. A co Pierre o inspiraci a významu této písně prozradil?

„Přemýšleli jsme o tom, jak nám naši fanoušci už dlouhá léta říkají, co pro ně hudba znamená, a a člověk si pak uvědomí, že lidé bojují s různými životními strastmi. A proto když pak najdeš něco – pro některé naše fanoušky to může být hudba, pro jiné je to například nalezení partnera, někoho, koho milujete, něco, co vám pomůže jít dál… to se pak stane tím protijedem (pozn. překl. „the antidote“). Takže ta píseň je o tom, že člověk může procházet opravdu těžkými časy. A třeba pro mě je tím mím protijedem má žena a děti – díky nim pak všechno dává smysl!

– Pierre Bouvier [živě na TikToku] –

Tak, co zatím říkáte na „The Antidote“? Splnila píseň vaše očekávání? Dejte nám vědět v komentářích zde nebo na našich sociálních sítích!