The Bottom Line žádají fanoušky o pomoc po zrušených texaských koncertech Simple Plan

V průběhu tohoto týdne si britská kapela The Bottom Line sbalila své tašky a po odehraném koncertě v Praze jako předskokani The Offspring, kluci zamířili na letiště, odkud vzlétli směr USA, kde se měli připojit k Simple Plan na dalším z jejich turné – po boku Patent Pending a Set It Off. Kapela se měla poprvé objevit na koncertě v Houstonu, v Texasu, nicméně kvůli zhoršeným větrnostním podmínkám a hurikánu Harvey, který právě v tu dobu zasáhl stát Texas, byly oba zbývající koncerty v Texasu – v Houstonu a v Austinu Houston and Austin, TX – zrušeny.

To samozřejmě přišlo pro tuto malou britskou kapelu (která se už léta pohybuje hudebním světem bez jakékoliv nahrávací společnosti) jako rána z čistého nebe. Většina jejich financí v tu chvíli už padla právě na toto jejich první turné po USA a jejich přežití na tomto turné se Simple Plan z velké části závisí také na prodejích, které se jim podaří učinit na těchto koncertech.

Kvůli těmto nepředvídaným zrušeným koncertům, a s třemi neočekávanými dny volna, nyní The Bottom Line velmi finančně strádají a aby dokázali vůbec přežít toto turné, rozhodli se nyní umístit online jejich limitovanou edici merche původně určenou pouze pro USA – a žádají své fanoušky, aby jeho zakoupením pomohli TBL financovat zbytek turné. Níže si můžete přečíst slova zpěváka kapely, Calluma Amiese:

„Ahoj lidi, prožili jsme tu v Americe pěkně divných 48 hodin a kvůli hurikánu musely být přeloženy 2 koncerty tohoto turné. Kvůli tomu máme teď 3 dny volna bez žádného finančního příjmu a snažíme se dostat do Arizony. Nesnášíme prosit o peníze, ale jsme v opravdu extrémně neobvyklé situaci, a proto jsme se rozhodli poskytnout naše nová trička online, a pokud by si je kdokoliv z vás koupil, opravdu nám tím moc pomůžete!“

– Callum Amies (The Bottom Line) –

Jelikož The Bottom Line učinili na mnoho fanoušků během posledních tří turné Simple Plan v Evropě během posledních 2 let opravdu velký dojem, pokud můžete, pomozte prosím této kapele pokračovat na jejich současném turné s SP. Jejich merch si můžete zakoupit kliknutím na obrízek níže (trička budou odeslána až poté, co se kapela vrátí z Kanady – koncem září):