Velký fotoupdate z Warped Tour

Týden a půl po zahájení poslední Warped Tour Simple Plan vystoupili již na všech 6 dosavadních zastávkách v 6 různých městech po Spojených státech amerických, získávajíc si na svou stranu jak média, tak předvším i fanoušky, kteří se na ně na Warped Tour přišli podívat.

A než necháme Simple Plan odstartovat jejich další show (dnes kluky turné zavane do Salt Lake City), pojďme se společně pokochat fotografiemi z posledních několika dní. Když kluci ze Simple Plan nejsou zrovna na pódiu, rádi na Warped Tour tráví čas se svými rodinami (jak tomu bylo především v Kalifornii), užívají si sluníčka, sledují vystoupení ostatních kapel, podepisují se fanouškům ve svém merch stánku a také se věnují různým zábavným aktivitám, jako skateboardování nebo jezdění na kole. A právě na fotografie ze zákulisí Warped se můžete podívat v tomto albu:

Tím nejdůležitějším na Warped jsou však samozřejmě pro Simple Plan jejich vlastní koncerty, a těmi se každý den na Warped Tour snaží jejím návštěvníkům co nejvíce zpříjemnit letošní léto. Na posledních několika koncertech, včetně těch dvou nejnedávnějších – ve Phoenixu a v Las Vegas, si Simple Plan kupříkladu opět na pódium pozvali svého kamaráda Travise Clarka z We The Kings, aby si s nimi zazpíval píseň ‚I’m Just A Kid‘.

Prohlédněte si fotografie z posledních 6 setů Simple Plan na Warped Tour v Pomoně, San Diego, Mountain View, Ventuře, Phoenixu a v Las Vegas: