VIDEO: Pierre si s Alexem Gaskarthem a Markem Hoppusem zazpíval ‚I’d Do Anything‘ během DJ setu Simple Creatures v Austrálii

Večer před prvním vystoupením zpátky v Austrálii (dnes na Good Things Festivalu), se Pierre Bouvier včera, 5. prosince, vypravil do melbournského Stay Gold, kde měli ten večer Simple Creatures (hudební duo složené z Alexe Gaskartha z All Time Low a Marka Hoppuse blink-182) vlastní DJ set.

Kluci ze Simple Creatures pak svého starého kamaráda přizvali, aby se k nim během setu připojil na pódiu a zazpíval si s nimi píseň jeho vlastní kapely – ‚I’d Do Anything‘ od Simple Plan v doprovodu Alexe a také Marka Hoppuse, čímž se toto vystoupení stalo vůbec prvním živým vystoupením Marka Hoppuse na této písni, které propůjčil svůj hlas na debutovém albu Simple Plan v roce 2002.

V naší galerii si z tohoto speciálního momentu můžete prohlédnout již několik fotografií a níže již také najdete celé toto vystoupení hne dz několika úhlů díky Instagram Stories od Petera Johna, Pierra, Simple Plan a také díky videu zaslaném nám fanynkou Leeann – děkujeme! Tady jsou: