Videoklip k ‚Summer Paradise‘ se stal prvním videoklipem Simple Plan se 100 miliony shlédnutími na YouTube!

Šest let od své premiéry v roce 2012 videoklip Simple Plan k písni ‚Summer Paradise‘ (feat. Sean Paul) konečně dosáhl 100 milionů shlédnutí na YouTube, čímž se stal vůbec prvním videoklipem této kapely, kterému se podařilo tohoto velkého milníku dosáhnout. Videoklip společně zrežírovali dlouholetý režisér klipů Simple Plan Mark Staubach a Randall RT! Throne na Barbadosu v březnu roku 2012.

A není to jen videoklip k této písni, který se stal tolik populárním! Samotná píseň ‚Summer Paradise‘, kterou najdete na čtvrté studiové desce Simple Plan ‚Get Your Heart On!‘, je dodnes jednou z nejpopulárnějších písní Simple Plan vůbec – obzvlášť v Kanadě, Evropě a Austrálii se jí dařilo extrémně dobře. V Kanadě se stala třikrát platinovou, v Austrálii pak dvakrát a jednou platinovou pak ve Švýcarsku, Dánsku a v Itálii. Zlaté ocenění pak získala v Německu a v Rakousku.

Díky své popularitě byla také vydána v průběhu let hned v několika verzích, jako např. s MKTO, K’Naanem, Takou z One OK Rock, dále v několika francouzských vydáních a několika dalších verzích.

No… a jelikož už zima opět skoro klepe na dveře, je nasnadě si připomenout pohodové horké letní dny touto dnes již klasickou nahrávkou: