VIP párty pro Mexiko budou rozděleny na post-game a [NOVĚ] pre-game!

Možná z toho důvodu, že se na nadcházející No Pads turné v Mexiku chystá opravdu velké množství fanoušků, se Simple Plan rozhodli pro toto turné poupravit možnosti VIP vstupenek (také známých jako „pizza párty“).

Namísto původního serveru Crowdsurge nabízí VIP vstupenky v Mexiku nyní stránka Soundrink. Rozdíl mezi předchozími VIP párty a těmito nadcházejícími v Mexiku je fakt, že na třech ze čtyř (výjimkou je Guadalajara), je dostupná nejen Post-game párty, ale nyní také Pre-game párty. Post-game balíčky jsou v tuto chvíli již vyprodané, ale Pre-game balíčky jsou ještě stále dostupné pro města Puebla, Mexico City a Monterrey.

A jaký je tedy mezi těmito dvěma VIP vstupenkami rozdíl? Vypadá to, že alespoň co se týče výhod (přednostní vstup, přednostní přístup k merchi, fotky s SP, laminovaná karta, plakát atd.) zde žádný zásadní rozdíl mezi Pre-game a Post-game není – jedna se jednoduše odehrává před koncertem a druhá po něm.

V tuto chvíli není známo, jaký vliv bude mít tato novinka na konání soundchecků SP Crew, které byly svým způsobem tou původní „pre-game“. Ale to nám prozradí pouze čas. Tato nabídka se v tuto chvíli vztahuje pouze pro Mexiko.