Warped Rewind At Sea oznámeno: Simple Plan, Good Charlotte a další na 4-denní koncertní plavbě!


Kevin Lyman, zakladatel nejpopulárnějšího amerického letního festivalového turné – Warped Tour – si pro nadcházející rok připravil opravdovou lahůdku! Dnes byla oficiálně oznámena akce Warped Rewind At Sea, což bude čtyřdenní plavba lodí v Mexickém zálivu – z New Orleans až do Cozumelu, v Mexiku, která bude plná neskutečným line-upem starých dobrých kapel z Warped Tour.

Tento line-up zahrnuje Simple Plan, Good Charlotte, Less Than Jake, Cartel, Bowling For Soup, Reel Big Fish, 3OH!3, Emo Nite and mnoho dalších umělců, kteří ještě budou oznámenin.

Tato plavba se odehraje v příštím roce, od 28. října do 1. listopadu a kromě koncertů si její návštěvníci užijí například také palubní aktivity s kapelami, jejich autogramiády, sety mnoha DJů a také stand-up komiků. Potvrzena byla také Q&A session s Kevinem Lymanem.

Více se o této jedinečné akci dozvíte níže:

28říj - 1lisříj 2801:00lis 1- 01:00Warped Rewind At SeaTyp akce:festival

Chtěli byste získávat měsíční rekapitulace novinek ze SimplePlan.cz na e-mail, případně upozornění na nejdůležitější zprávy? Přihlašte se k odběru našeho českého newsletteru!
Powered by WordPress | Designed by: All Premium Themes for Sale. | Thanks to Premium Themes, Jumbo CD Rates and Top WordPress Themes